Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Forum za pripadnike manje vidljivih delova populacije.
Transrodno, Interseksualno, Aseksualno, Queer, ...

Moderatori: Hys., Moderators

U utor..ovaj sredu :D 20.9.2006. odrzan je drugi sastanak transgender grupe. Ostvaren je kontakt sa specijalizovanom lekarskom ekipom, sto bi trebalo da olaksa protok informacija u buducnosti….*tako mi ne stoji da budem ozbiljan*…Osim trans clanova,grupi su se prikljucili I partneri, u planu su I radionice za roditelje…U toku je pravljenje Web direktorijuma,..kao I prevodjenje kriterijuma za dijagnostikovanje GID-a(Gender Identity Disorder) po Harry Benjaminovom udruzenju u cilju upoznavanja sire lekarske ekipe sa nasom problematikom.U planu je informisanje I skolskih psihologa, posebno po srednjim skolama (kad simptomi postaju izrazeniji)…

I jesam li dobio peticu za domaci :D ?

Andrej
ps Tramp,molim te ostavi nekoliko dana temu..posebno
:yay:

pps za dalje informacije kontaktirati na u2u nadimke Andre87 ili dennyboy ili na mail: transgayten@gmail.com
Korisnikov avatar
By CokoladnaBananica
andre, ako zelis, mogu ti pomoci, i spojiti te sa organizacijama iz inostranstva, ako si zainteresovan da jos ozbiljnije radis...
dok sam se ja bavio aktivizmom, stekao sam par korisnih kontakata, kao sto je COC, koji su veoma otvoreni za podrsku novim, mladim organizacijama...

u svakom slucaju, svaka cast!
Korisnikov avatar
By Andre87
Hvala drugar...konsultujem ostale pa ti javim :)
Korisnikov avatar
By marvuk
Moram da te pohvalim jer si savrsheno obavio domaci. Samo, da mene nije bilo, ne bi ni ti danas bio na sastanku :njanjanja:
A shto se tiche obecanih smajlija :zacepi: :backstab: :burner: :sekirica: :tushe: :elektro: :die:
Ali da ne bi ispalo kako ja maltretiram i zlostavljam jadnog malog Andreja, dodajem da smo mi jedna veeeeeelika porodica :hiphip:

I josh neshto: kao i proshli put, osecam se sjajno posle danashnjeg sastanka
Korisnikov avatar
By Andre87
Originally posted by marvuk
Samo, da mene nije bilo, ne bi ni ti danas bio na sastanku :njanjanja:
nisam ja,Marko je..pitaj ga :D :kasalj:
smajlija :zacepi: :backstab: :burner: :sekirica: :tushe: :elektro: :die:
Auuu brate Vuche..evo ja za tebe i sebe imam samo tri
:elektro: (psihoterapija..shala) :doktor: (hormonska terapija) :ostrisekiru: (srs)
malog Andreja
*mali Andrej gleda macu i pache na avataru velikog marvuka :D ..shalim se
da smo mi jedna veeeeeelika porodica :hiphip:
Jesmo Vuche,brate...Pozdrav za svu trojicu :)
Korisnikov avatar
By Andre87
Kratko obavestenje:
Treci sastanak transgender grupe bice odrzan pocetkom oktobra :)
Korisnikov avatar
By Adenim
postovanje i aplauz. Od srca.
Korisnikov avatar
By BlueUnion
Само напред! Свако заслужује своју срећу под овим комадом неба.

Узгред, ако се не варам у Београду имате и специјализован тим који се бави овим проблемом (лекарски). Врхунски стручњаци су у питању, ако се не варам.
Korisnikov avatar
By colorado
Originally posted by Andre87
Kratko obavestenje:
Treci sastanak transgender grupe bice odrzan pocetkom oktobra :)
Javi u dogledno vreme.
By transjelena
Evo i ja da se prikljucim celoj ovoj prici.
moze li neko malo preciznije da objasni za nas koji smo tek dosli, o cemu je bilo reci na tom sastanku.
Da li postoji mogucnost da se sledeci sastanak najavi, i da li se moze prisustvovati.

Za bih volela doci sa svojom suprugom posto smo trenutno u problemu, bas po pitanju tih stvari.
Korisnikov avatar
By Delete
Originally posted by transjelena
Da li postoji mogucnost da se sledeci sastanak najavi, i da li se moze prisustvovati.
Mislim da ce ti Andre87 dati najbolje informacije o tome.
Korisnikov avatar
By Andre87
@Delete
Hvala drugarice:)Istinski prijatelj koji se uvek nadje u pravom trenutku.
@transjelena
Poslao sam ti u2u…I ostavio broj telefona. Sastanak je sutra, sledeci ce verovatno biti sredinom oktobra.Ne navracam svaki dan na forum,pa posalji sms.Pozdrav!
ps Svideo mi se tvoj sajt,koristice mtf devojkama.Postovacu link u temi transgender grupe u Srbiji..pravimo Web arhivu.
Andrej
Korisnikov avatar
By marvuk
moj drug andre je najaktivniji i jako vredan i moram da ga pohvalim. nadam se druže da si ozdravio i čuvaj mi se da ne otkazujemo sledeći sastanak zbog nedostatka kvoruma :doktor:
Korisnikov avatar
By Andre87
@marvuk
Hvala druze. Ozdravio sam :)

I ja sam bio zbunjen pre neki dan…ali sitni nesporazumi su prirodna prateca pojava pri upoznavanju nasih razlicitosti…svi mi prolazimo kroz razlicite faze…Cuvaj mi se brate!
By dennyboy
dobro, de, vidim da je vreme da se i ja oglasim. svaka cast andre i marvuk, hvala na razumevanju, cim uzmognem doci cu i ja i na forum i na sastanak, ionako ga nije ni bilo dok sam ja u guzvi. pozz
Danas je organizovan i održan treći po redu sastanak transgender grupe u okviru organizacije Gayten i ja ću iskoristiti priliku da vas obavestim da ćemo ovde ubuduće objavljivati sve novosti što se sastanaka tiče kako bismo racionalizovali prostor i kako se teme ne bi umnožavale i gubile.

Na današnjem sastanku dobili smo i jednog novog člana kojem želim od srca javno da poželim dobrodošlicu.

Druga stvar koju smo odradili danas na sastanku jeste izrada pravilnika o radu, nekih prava i dužnosti koje imamo jedni prema drugima i prema organizaciji. Sastanak je bio konstruktivan i moram da kažem da nikada iz tih prostorija ne izlazim nezadovoljan.
Zato bih hteo da izrazim zadovoljstvo što sam naleteo na ove ljude pune razumevanja, što uvek mogu očekivati i od mene kao i budući članovi.
Korisnikov avatar
By majacd
i o cemu se pricalo na sastanku
Korisnikov avatar
By Andre87
@marvuk
Hvala brate :) Takodje,napravljena je i broshura vezana za proces transformacije.
By dennyboy
svaka cast mladicu,
napokon nesto konstruktivno. samo nastavi tako nemoj da te opet teraju na sajt.
pozz
Korisnikov avatar
By marvuk
C c c c Niko ovde nije odradio domaci zadatak

Sinoc je odrzsan chetvrti po redu sastanak T grupe i bio je jako konstruktivan. Bash smo se isprichali, pa smo i produzsili "radno vreme" :D
Korisnikov avatar
By tramp
a da se nama smrtnicima daju sazetci sastanaka ili nesto sto je "za javnost" ...
Korisnikov avatar
By marvuk
Imamo izvesna pravila, tako da je izmedju ostalog jedno od pravila poverljivosti i to na prvom mestu iliti konspirativnost, tako da ne mozsemo bash o svemu da izveshtavamo. Inache, mogu reci samo toliko da smo josh uvek u fazi upoznavanja i razmene iskustava.
By dennyboy
tako je. i ja da potvrdim da se sa sastanaka ne moze bas sve preneti u javnost,;
ali u globalu to ovako izgleda:
nas sada petorica smo u ekipi i redovni za sad na sastancima, postavili smo pravila, pricamo svoje dogodovstine i razmenjujemo iskustva. za sada su to smo ftm clanovi, ali se nadam i da ce nam se uskoro prikljuciti i ekipa suprotnog iliti mtf smera.
i jos nesto da dodam: izgleda da smo za sada prva takva grupa na Balkanu! malo li je?
pozz svima od moje malenkosti
Данашњи четвороипочасовни састанак је одржан и закључили смо да је био најконструктивнији до сад. Тема је била о породици, coming out и толико смо подтема отворили да ћемо и на следећем састанку, који ће се одржати у току следеће недеље, наставити да ћаскамо о овој теми. Данас смо још једном потврдили снагу групе, подршка коју једни другима пружамо је несебична и од свег срца тако да смо још једном сви отишли задовољни кућама.
Korisnikov avatar
By marvuk
А ја мислио да ово нико више и не гледа. Ипак нисам одустајао и види кога видим овде. Хвала Трамп :friends:
By dennyboy
hvala Bogu da jos poneko i uradi domaci zadatak. ja sam toliko neodgovoran da me treba ubiti. ali potrudicu se da budem bolji. hvala mladjim snagama koje nadju vremena da se pojave ovde i obaveste javnost o nasim desavanjima:muzika:
Korisnikov avatar
By marvuk
Kada su u pitanju domaci zadaci, ja sam uvek vredan :trep:

Zsao mi je samo shto danas nismo mogli da se sastanemo i odigramo koju partiju stonog tenisa. No, bice josh prilika
Korisnikov avatar
By tramp
А ја мислио да ово нико више и не гледа. Ипак нисам одустајао и види кога видим овде. Хвала Трамп :friends:
pa gledam ja samo sto retko komentarisem :D
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!