Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Forum za pripadnike manje vidljivih delova populacije.
Transrodno, Interseksualno, Aseksualno, Queer, ...

Moderatori: Hys., Moderators

By Simor
Originally posted by Trans osoba
Ali postoji li opcekulturni model ?
Ozbiljno pitanje u cijelom svijetu dal itko misli kako postoji opcekulturni model
nesto sto je zajednicko svim narodima i ljudima ?
Eh pa, sumnjam da postoji opštekulturni model (mislim, to nam realnost, jel' da, pokazuje), ali ja sam jedan od onih koji veruje da postoje neke humanističke vrednosti, koje su nam zajedničke, i koje delimo bez obzira na kulturne razlike. Znači, ako izađemo iz sopstvenih parohijalizama verovatno ćemo otkriti da i drugi ljudi iz drugih kulturnih modela dele neke osnovne opštečovečanske vrednosti, koje su samo izražene drugačijom simbolikom.

Zato je meni globalizacija potpuno razumljiv i potreban proces. :trep:

Originally posted by Sunce
Meni su roditelji kad sam bio mali kupili zute patike a kasnije sam zbog njih (navodno su bile zenske) dobijao batine i prozivke. Isto tako, dugo mi je trebalo da pocnem da nosim crvene stvari iz istog razloga. :(
Mene nisu tukli, ali kada sam jednom, u osnovnoj školi, kupio roze majicu (odnosno, mama mi ju je kupila), onda sam dobio jedno prijateljsko objašnjenje da je majica "pederska" pa što bih je onda nosio. Zbunjen sam bio, nisam je više nosio ali ni mami nikada nisam objasnio razloge zbog čega odbijam da nosim nešto što je, eto, baš lepo.

:hekla:
Korisnikov avatar
By Loreley
Hey all! :D

Listam ja tako forum, i naletim na ovu (nekim čudom zaboravljenu) temu, te se odlučih da zamolim sve m2f devojke koje nose broj cipela od 42-45 (pošto spadam u tu grupu), da podele sa mnom (a i ostalim članicama koje se nalaze u sličnoj situaciji) adrese radnji u kojima se mogu nabaviti veći brojevi obuće za devojke.

Unapred zahvalna! :icequeen:
Korisnikov avatar
By Mariška
Pa sad, hlaefdige nije m2f devojka, ali nadam se da bi ti ona mogla biti od pomoći... :molise:
Korisnikov avatar
By hlaefdige
mogu mogu...nabavila sam neku listu prodavnica u bg te obuce...i nasla jednu gde prave obucu po meri....

lista je prilicno stara, pa se morate malo iscimati da vidite da li to jos sve tamo postoji...saljem na u2u
Korisnikov avatar
By Loreley
Originally posted by hlaefdige

mogu mogu...nabavila sam neku listu prodavnica u bg te obuce...i nasla jednu gde prave obucu po meri....

lista je prilicno stara, pa se morate malo iscimati da vidite da li to jos sve tamo postoji...saljem na u2u
YeeeeY!!! :D Šalji obavezno... God bless you! ♥ ♥ ♥
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!