Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Forum za pripadnike manje vidljivih delova populacije.
Transrodno, Interseksualno, Aseksualno, Queer, ...

Moderatori: Hys., Moderators

Korisnikov avatar
By majacd
zaista interensatno pitanje i interensatni odgovori, posebno od devojaka

da li je zakljucak, da ipak sve zavisi od osobe, a ne od toga sta je on ili ona, npr, upoznao sam vise lez devojaka, i jedna mi se zaista svidja, sto znaci da mi je veoma prijatno u njenom drustvu, sto se tice nekih nekih drugih cross dressera, vecina mi se ne svidja i tako

ipak, po meni, sve zavisi ipak od licnosti
By Anais Nin
Slazem se da sve zavisi od licnosti...
Cini mi se da zene koje imaju BI sklonosti mogu ponekada da vise uzivaju u vezi sa nekim ko je CD&TV nego sa obicnim muskarcem....
A kazu da vecina devojaka ima BI sklonosti...
CD&TV su vise otvoreniji i skloni ka experimentisanju od str8 ljudi....
Mislim da su i vise emotivniji, sto generalno odgovara zenama...:)
Korisnikov avatar
By anche
mene nerviraju u blizini, a kad nisu u blizini onda sam ravnodusna. razlog za nerviranje je sto vecinom naglasavaju zenske atribute koji su meni totalno nezanimljivi. ipak imaju muski mozak - to im je najveca mana ;)
Korisnikov avatar
By Zvonce87
Originally posted by anche
mene nerviraju u blizini, a kad nisu u blizini onda sam ravnodusna. razlog za nerviranje je sto vecinom naglasavaju zenske atribute koji su meni totalno nezanimljivi. ipak imaju muski mozak - to im je najveca mana ;)
Duso, ne mozes tako...
Uh, znaci ipak vecina ljudi u Srbiji , pa cak i ovde, gde treba da se solidarisemo, prave stereotipe i neguju ih uprkos svemu.
Prvo, ja sam i pre nego sto sam skapirala da sam MtF Transgender, mnogo ranije uvidela da imam zenski mozak....Mislim, vecinu stvari shvatam na nacin kako bi samo zensko shvatilo, i mnoge situacije u zivotu sam prozivljavala, prezivljavala, i resavala onako kako bi samo zena to cinila.
I zato , to je bila glavna prekretnica u mom konacnom zakljucku da bi trebalo da se ozbiljno zaptam ko sam i da nesto preduzmem.
Zato, nemojte, ljudi, strogo osudjivati ovu nasu ionako zeznutu "sortu"....
:slinavko: :seronjo: :vestica: :teletabisi:
By Dionysus
Мени је то скроз ок...
И било би мискроз занимљиво за неке пријатељске односе, али не и за секс... no :ribica: - no sex
Korisnikov avatar
By Zvonce87
Originally posted by *PiNkLoVe*
Мени је то скроз ок...
И било би мискроз занимљиво за неке пријатељске односе, али не и за секс... no :ribica: - no sex
Hvala, Pink, bar neko ima normalan....
Ni meni nije samo sex stalno na pameti, mnogo mi je bitnija psiholoska povezanost s nekim nego fizicka.
I uvek sam tu za prijateljstva, a mogu biti naj naj bolji prijatelj, ako taj neko bude isto takav prema meni, ako iskaze bar malo razumevanja i topline

:hug: :andjelak:
By Dionysus
Originally posted by Zvonce87
Originally posted by *PiNkLoVe*
Мени је то скроз ок...
1)Hvala, Pink, bar neko ima normalan....
2)Ni meni nije samo sex stalno na pameti, mnogo mi je bitnija psiholoska povezanost s nekim nego fizicka.
3)I uvek sam tu za prijateljstva, a mogu biti naj naj bolji prijatelj, ako taj neko bude isto takav prema meni, ako iskaze bar malo razumevanja i topline

:hug: :andjelak:
1) Ја нормална? :) е, па, хваааааала, ретко то чујем, хе, хе :)
2) Па, ни мени, мени је најбитније оно што човек јесте, његова суштина... А и физичка привлачност је много јача, као што је и задовољство веће, када је праћено љубављу, везаношћу, поштовањем и свим што уз то иде...
3) Мислимо скроз, али скроз исто. Штета само што је мало људи који то умеју да цене....
Korisnikov avatar
By femme_fatale
Originally posted by Zvonce87
Originally posted by anche
Duso, ne mozes tako...
Uh, znaci ipak vecina ljudi u Srbiji , pa cak i ovde, gde treba da se solidarisemo, prave stereotipe i neguju ih uprkos svemu.
Prvo, ja sam i pre nego sto sam skapirala da sam MtF Transgender, mnogo ranije uvidela da imam zenski mozak....Mislim, vecinu stvari shvatam na nacin kako bi samo zensko shvatilo, i mnoge situacije u zivotu sam prozivljavala, prezivljavala, i resavala onako kako bi samo zena to cinila.
I zato , to je bila glavna prekretnica u mom konacnom zakljucku da bi trebalo da se ozbiljno zaptam ko sam i da nesto preduzmem.
Zato, nemojte, ljudi, strogo osudjivati ovu nasu ionako zeznutu "sortu"....
:slinavko: :seronjo: :vestica: :teletabisi:

Ja sam isto živela sa takvim aspektima ženske ličnosti ceo život, i nekako mi je sve to bilo normalno, jer je stalno bilo samnom, ali sam bila u konfuziji sa druge strane... komplikovano i problematično dok u jednom trenutku ne shvatiš sve... onda shvatiš da ako si to, nemaš drugog izbora... onda se gledaš svakog dana u ogledalo i pitaš se, ima li šanse, mogu li ja to... gledaš druge devojke koje te podsećaju na onu koja ti jesi, ali ne možeš da budeš, a u tebi sve ječi od muke i ljubomore, što ti nisi kao one... što nemaš telo kao one... kada više ne možeš da izdržiš, rešiš da kreneš u borbu, pa kako bude...
Ajde, please dođi na grupu, samo smo nas dve, ja i Andjela, da dobijemo žensko pojačanje, sve ostalo muška dominacija... (neki su baš zgodni, moram da priznam)...
Korisnikov avatar
By Zvonce87
Originally posted by Niki

Ja sam isto živela sa takvim aspektima ženske ličnosti ceo život, i nekako mi je sve to bilo normalno, jer je stalno bilo samnom, ali sam bila u konfuziji sa druge strane... komplikovano i problematično dok u jednom trenutku ne shvatiš sve... onda shvatiš da ako si to, nemaš drugog izbora... onda se gledaš svakog dana u ogledalo i pitaš se, ima li šanse, mogu li ja to... gledaš druge devojke koje te podsećaju na onu koja ti jesi, ali ne možeš da budeš, a u tebi sve ječi od muke i ljubomore, što ti nisi kao one... što nemaš telo kao one... kada više ne možeš da izdržiš, rešiš da kreneš u borbu, pa kako bude...
Ajde, please dođi na grupu, samo smo nas dve, ja i Andjela, da dobijemo žensko pojačanje, sve ostalo muška dominacija... (neki su baš zgodni, moram da priznam)...
Hvala ti, Niki, srce....
Potpuno si me opisala ovim tekstom....
Isto, ali indenticno se osecam....

Gde na grupu?
Reci, pa verovatno cu doci....

Treba mi podrska....tako ocajnicki....
Hvala bogu, pa imam mog malog dobrog drugara Andreja(Andre87), pa mogu s njim da popricam o svemu, kad mi je sve tesko i nerazumljivo........

:placko: :placko: :nazalost:

:andjelak:
Korisnikov avatar
By uoQUEERen
mislim da sve zavisi od toga kako neko to izvede. ko nezna i nema stila jednostavno izgleda kao jeftina kurva. neko ko ima, izgleda kao brian molko ili jonne aaron i svima je H.O.T.
Korisnikov avatar
By femme_fatale
Originally posted by uoQUEERen
mislim da sve zavisi od toga kako neko to izvede. ko nezna i nema stila jednostavno izgleda kao jeftina kurva. neko ko ima, izgleda kao brian molko ili jonne aaron i svima je H.O.T.
jonne je simpatična pojava... možda mi je simpatična pojava jer smo istog horoskopskog znaka.

"izgleda kao brian molko ili jonne aaron i svima je H.O.T."
Ima u ovome nešto, ja tražim neki svoj stil, i nastojim da izgledam elegantno i sa stilom, ali ne napadno... Mislim da uspevam, jer kako napredujem sa svojim promenama, tako ljudi oko mene primećuju promene, ne znaju zašto su te prmene, ali svi reaguju pozitivno i kao da sam svima simpatičnija osoba nego ranije.
Korisnikov avatar
By Zvonce87
Drago mi je, jer tako i zvuchish, kao veoma prijatna i totalno ok i kul osoba

KISSEZ N HUGGZ
Korisnikov avatar
By uoQUEERen
pa to je najvaznije. kad sam ja prestao da se trudim da izgledam kao neki macho, jer to i tako i nisam, sve je postalo bolje.
Korisnikov avatar
By 4NY K3Y
Originally posted by hlaefdige
shvatila sam da bi to mene verovatno bas lozilo... u slucaju tipova koji se oblace kao zene...

Same here.

:maca:
Korisnikov avatar
By femme_fatale
Originally posted by KissQueen
shvatila sam da bi to mene verovatno bas lozilo... u slucaju tipova koji se oblace kao zene...

Same here.

A šta vas tu zapravo privlači i loži? Nekako to ne kapiram... muškarac koji ima muški libido ali površno izgleda kao žena...?
Korisnikov avatar
By 4NY K3Y
Konkretno? Hm... Ja nisam mogla da se uzdrzim od pipanja muskih nogu u najlonkama.
Korisnikov avatar
By Dina
Originally posted by KissQueen

Same here.

A šta vas tu zapravo privlači i loži? Nekako to ne kapiram... muškarac koji ima muški libido ali površno izgleda kao žena...?
Mene je nekada to privlacilo a sada ne toliko, ali moze da bude zanimljivo... Mozda je privlacnost u muskom mirisu tela koji se nekako jos vise istice u zenskoj garderobi... Ili mozda bas to sto je igra, sto znaci da muskarac nije stereotipan i kliseiziran... pa sve sa njim moze biti izazov...
Korisnikov avatar
By Zvonce87

Niki, srce, nemoj, vidis da smo popularne ovih dana :D :bouncy: :trans: :grouphug:
Korisnikov avatar
By femme_fatale
Hvala za odgovore, zanimljivo... Mada nešto ne nosim najlonke sada, ali volim one farmerke uz telo, a kosa raspuštena na vetru...

@Zvonce,
pa naravno da smo popularne kad smo super ženske... markantne, seksi, pametne, nežne...
Korisnikov avatar
By Zvonce87
Hvala za odgovore, zanimljivo... Mada nešto ne nosim najlonke sada, ali volim one farmerke uz telo, a kosa raspuštena na vetru...

@Zvonce,
pa naravno da smo popularne kad smo super ženske... markantne, seksi, pametne, nežne...
Bas tako.

Nemam nista da dodam.

:)

:hug:

Mozda da smo sve gorenavedeno, pa puta 1000!

hehe.

:merlinka:
Korisnikov avatar
By Luba
[/quote]

Cekaj dok popravim kompjuter, ili kupim nov, pa cu biti redovnije na forumu,i ne zaboravi da sam skroznaskroz sa vama (sada i uvek i vo vjeki vjekova, amin).
Korisnikov avatar
By femme_fatale
Hvala lubo, lepo je opet čuti od tebe koju reč. baš sam se pitala šta je sa tobom, odjednom si nestala...
By J...
Crossdressere vole dominantne zene i to je uvek deo S/M igre. Ali ako ti ne prija da uvek glumis neku Gospodaricu, mogu da te smore. Onda lepo nadjes pravu devojku.

Jedna napomena - crossdresseri i transseksualci nisu isto.
Korisnikov avatar
By Zvonce87
Originally posted by J.

... Jedna napomena - crossdresseri i transseksualci nisu isto.
Konacno - glas razuma!

:bouncy:

:trans:
Korisnikov avatar
By Anhedonie
2007a godina. ljudi su tada bili mnogo manje svesni.
Korisnikov avatar
By Hys.
Moji postovi se ne menjaju godinama ... i nisam sigurna da li je to dobro (uglavnom me nije blam starih postova) ili sam prestala da se razvijam pre 10 godina :lol:.

The jury is still out.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!