Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Forum za pripadnike manje vidljivih delova populacije.
Transrodno, Interseksualno, Aseksualno, Queer, ...

Moderatori: Hys., Moderators

Korisnikov avatar
By Val
Ne znam za zene uopshteno.
I u kom smislu "vole"?

Ako si mislio na ljubav dve osobe koje treba da zive u zajednici sa svim elementima jedne veze, onda bih ja odgovorila sa NE, jer me mushkarci ne privlace ni u zenskoj odeci. Ali, ako mislish na prijateljsku ljubav, zashto da ne? :) Bitno mi je kakav si covek, a ne kakvu odecu nosish. :)
Korisnikov avatar
By Dina
Sto se partnera tice mozda bi mi zenska odeca bila zanimljiva kao eksperiment ali ne stalno... Sto se prijateljstva, poznanstva tice nemam nista protiv, svako se ponasa kako on smatra da treba i kako oseca. Ta odredjenja odece su i onako nekako povezana sa vremenom, pa u jednom jedno predstavlja musku i zensku odecu a u drugom drugo... I zene nekad nisu nosile pantalone a sada uglavnom njih nose, pa sto ne bi i muskarci imali pravo da se oblace kako hoce.
Korisnikov avatar
By Zoe
Hmm.......zasto ne?! :cookie:
Korisnikov avatar
By Hys.
Hmmm...meni se svidjaju drag kings...znaci, "obrnuta" fora...mi lajk wumen in a sut:vruce:
Korisnikov avatar
By m..
Ja sam se neupucena opusteno zajebala i pisala u kaficu na temi o izlasku u zenskoj odeci u totalnom neznanju, ne videvsi ove teme...

Inace, otprilike bi odgovor bio istovetan kao kod Val, samo kad ga ja izgovorim, a ne ona.
:cheer:
Korisnikov avatar
By Val
Jel' nas ovde neko isekao? :wtf: To se sad tako radi? Postovi koji vam se ne svidjaju...sklanjate ih bez obaveshtenja!? :roll:
By жњ
der der.. nemojte se svadjati

ukusi se razlikuju.. ove devojke ne vole, ali je zato meni taj trip PREEETERAN :D
Korisnikov avatar
By queeria
Meni je to skroz fantasticno, ali ja nisam zena :(
Korisnikov avatar
By m..
Imas fenomenalne noge (koliko se secam sa perspica, lol) pa ti je oproshteno.
Korisnikov avatar
By K.i.K.a
Meni to zanimljivo, a zensko sam :zen:
By SUNNY B
mislim nije da ih volim, nije da ih ne volim, totalno mi je svejedno...tretiram i pored sebe kao i sve druge ljude koji me udostoje kulturnog ponasanja , lepih manira i prijatne atmosfere.

a ono sto posebno volim - kao sto devokica rece - su cure koje se oblace i ponasaju kao da su momci, sa sve onim tripom sa obracanjem u muskom rodu. :eya: :wink: mnogo su mi slatke/i...
Korisnikov avatar
By Draco
Ne, nikako. Bas ih ne volim.
By Tea
hejteru :P

Meni su ok, ne svi naravno, i samo u frendli varijanti. :dance:

Znaju nekad da smore sa raznim pitanjima o depilaciji, garderobi, kremicama...ali sam imala ludo i nezaboravno iskusto u shopingu sa jednim CD tipom :lol:
Korisnikov avatar
By Val
O brateeeeee...bash tako. Kad krenu da smaraju sa depilacijom i temama o gacicama i najlonkama. :smiling:
Korisnikov avatar
By hlaefdige
shvatila sam da bi to mene verovatno bas lozilo... u slucaju tipova koji se oblace kao zene...
Korisnikov avatar
By starsailor
ne smetaju mi, a da ih volim sada....volim kao volim? :D
vise padam na devojcice sto se oblace ko decki, ali da se samo oblace, ne da su butch ili transgender :mljac:
Korisnikov avatar
By Oziris
Hmm... CD ne bas, ali mislim da bih mogla da budem sa trans-om (operisanim ili ne).
Korisnikov avatar
By veks
Originally posted by Val
O brateeeeee...bash tako. Kad krenu da smaraju sa depilacijom i temama o gacicama i najlonkama. :smiling:
:) Pa sto mislis da smaraju, ne mozes potpuno eliminisati sve koji vole taj fazon. Svako ima pravo na svoje opredeljenje.
Ja znam par lezbejki koje nemaju nista protiv ovakvih muskaraca, cak su i pomagale oko nekih stvari nekim gayovima.
Meni je to sasvim ok. :nazdravlje:
Korisnikov avatar
By Adam*
da se muskarci oblace u zensko donje rublje i to?????
MA dajjjjjjjjj!!!!?????
NIkako........................to sam par puta uradio ali iz zajebancije da bi nasmejao devojcicu.....ali da mi je to neki fetish ili ne znam ni ja sta...NIKAKO!!!!Cak su mi muske tange FUJJJJJJ!!!!Mislim da su to Brazilci izmislili za svoje guzate zene a ne za misicave male guzice!!!!Pogresno koriscenje stvari(meni) .........naravno nemojte ovo da uzimate za .......ma...znate ja sam ipak ST8..mozda je nekome to normalno.........ako jeste.....onda .......samo FURAJTE svoj fazon..........najbitnije je to:"FURAJ FAZON SVOJ"!!!
Korisnikov avatar
By Atlona
Ne mislim da je bitno da li je neko crossdresser ili ne, neke osobine licnosti igraju vecu ulogu u odredjivanju ko ce mi biti prijatelj, momak, drug ili sta-vec.
Korisnikov avatar
By tramp
mislim da je pitanje presiroko ... verovatno postoje zene koje vole cd kao i one koje ne, pa onda postoje i lezbejke koje su cd pa postoji citav spektrum trans i queer identiteta kao sto postoje i razni oblici cross dressinga (samo za seks, svakodnevno, ...)
Korisnikov avatar
By Andre87
Ranije,cesto sam visio na Susans forumu(za trans populaciju,uglavnom transzene i cd-ove).Zaljubio sam se u transzenu...svaka njena poruka zracila je zenstvenoscu..njena figura je, u mojim ocima, bila izvajana tim recenicama..ona JESTE DEVOJKA..I uopste zaljubljujem se u dushu coveka.
Andrej
Korisnikov avatar
By Luba
Muskarcima su definitivno m2f poslednji ljudi i skloni su nasilju nad njima. Osim nekima koji stupaju u veze sa njima, ali i medju njima ih vecina CMATPA CAMO 3A KYPBE.
Mnogo vece razumevanje se nalazi kod zena.
Korisnikov avatar
By Val
Originally posted by Luba
Muskarcima su definitivno m2f poslednji ljudi i skloni su nasilju nad njima. Osim nekima koji stupaju u veze sa njima, ali i medju njima ih vecina CMATPA CAMO 3A KYPBE.

Pitam se samo, zashto li tako...? :roll:
Korisnikov avatar
By Hys.
Originally posted by Andre87
Ranije,cesto sam visio na Susans forumu(za trans populaciju,uglavnom transzene i cd-ove).Zaljubio sam se u transzenu...svaka njena poruka zracila je zenstvenoscu..njena figura je, u mojim ocima, bila izvajana tim recenicama..ona JESTE DEVOJKA..I uopste zaljubljujem se u dushu coveka.
Andrej
:up:
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!