Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Forum za pripadnike manje vidljivih delova populacije.
Transrodno, Interseksualno, Aseksualno, Queer, ...

Moderatori: Hys., Moderators

Korisnikov avatar
By BearSuave
#2762341
Vec neko vreme me kopka gde mogu da upoznam trans devojku, U ovom homofobicnom i konzervativnom drustvu to bas i nije lako a zelja mi je da znam... Imam 27 godina i strasno me privlace, voleo bih takvu devojku, tako, oko mog godista...
Korisnikov avatar
By Andre87
#2763947
Mislim da je krajnje neodgovorno od strane moderatora da dozvoljava ovakve teme..prelistajte stare teme i kako je forum nekad izgledao..Planski smo obradjivali ozbiljne teme i vodili racuna o alternativnim tumacenjima i mladjim posetiocima..Utrnula mi je ruka od prijavljivanja slicnih oglasa na facebooku...[concerned parent mode on] Hocete li glasanje?Tako cemo steci realniju sliku o tome sta aktivni korisnici ovog potforuma zele..
Korisnikov avatar
By Andre87
#2764087
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2764044#p2764044]Hotransica2 napisao:[/url]Andre87 .. Ja se izvinjavam, ali juce sam se zaclenio i ne znam nista o tome :/
Gospodjice,krivica je moderatora sto ovu temu nije obrisao na vreme jer postoje GS oglasi.U medjuvremenu,predlazem da postavljaca teme kontaktirate preko privatne poruke jer biste takvim postupkom dokazali da ste zainteresovani konkretno za njega...Ovako,gledajuci Vas nadimak, mogu samo mogu da zakljucim da je ovo oglas...i to(usudicu se da pretpostavim)najverovatnije seksualne prirode.
Ja sam FTM,ali ne mogu da ostanem ravnodusan kad se neko predstavlja kao MTF,ostavlja seksualne oglase i pise u muskom rodu(mozda je ovo poslednje i slucajno)...jer mogu da naslutim kako se osecaju MTF devojke.MTF ne prolazi kroz tranziciju da bi bila necija seksualna igracka.Ona ne prolazi kroz tranziciju da bi obezbedila posao u prostituciji.Izuzeci NE postoje.Postoje ljudi koji nisu trans a planski menjaju pol da bi se kasnije bavili prostitucijom.Postoje MTF devojke koje su zapale u finansijske poteskoce i misle da nemaju drugog izbora...Problem je sto mnogi uzimaju sebi za pravo da se predstavljaju kao trans iako su njihovi motivi tranzicije totalno drugaciji..
#2764089
Ohhh kako si me napala sada :(
Nisam nista lose mislio, ja stvarno ne razumem kako ovo zaista funkcionise... a moj nick je bezveze znam ali nisam imao pojma kako da se potpisem.. mislio sam tako treba to.. izvini ukoliko sam nesto pogresio i nemoj sada da me bijes nakon ovoga :/
Korisnikov avatar
By Andre87
#2764094
Napao..ja sam transmomak(FTM)..Procitaj mini recnik..nece ti oduzeti vise od 5 minuta..Ja ne bijem vec razjasnjavam nedoumice.
Korisnikov avatar
By ZlatnaPtica
#2764104
Andre, mislim da niko ovde nije imao loše namere, niti se naučen rodio. Chill. :)

A ti Hot transice izuči taj mini rečnik svakako i bolje idi na Romeo ili GS oglase ako si ovde samo sa nađeš nekoga za dejt/sex/štagod. :) tamo se muva, ovde se bleji i razglaba :)
Korisnikov avatar
By Andre87
#2764106
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2764104#p2764104]ZlatnaPtica napisao:[/url]Andre, mislim da niko ovde nije imao loše namere, niti se naučen rodio. Chill. :)

A ti Hot transice izuči taj mini rečnik svakako i bolje idi na Romeo ili GS oglase ako si ovde samo sa nađeš nekoga za dejt/sex/štagod. :) tamo se muva, ovde se bleji i razglaba :)
Ptico,pa kako mogu da ostanem "chill" kraj "hot" transice? :P..da sam bio hladan kao suvi led,sublimirao bih..up in the air..i bio sveprisutan a da ona ni ne zna :romantika: Salu na stranu,to sto kazes je tacno...ovde se bleji i razglaba.
#2764109
Pa hot nego sta :D
Hahahaha... ajme meni pa ponosim se sto sam trans pa eto da se pohvalim u svoj nick, plus dodao sam i hot da bude sto privljacniji... :D
Salim se malo, u pravu ste za sve, ali nisam imao nameru ovako da ispadne... mislio sam da nick mora da bude takav ups :/
Mislio sam da mora negde da se pretstavis kakav si po opredelenje...
Inace, tu sam samo zbog druzenja i podrsci vama... ne poznajem puno LGBT ljudi :( nemam s kime da se druzim, a za sex nisam dosao verujte mi a i ne ide to tako preku noc ...
Jel moze sada nick da se promeni ili nema sanse?
Povtoricu recnik, ocito sam zaboravio neke stvari...
Korisnikov avatar
By Macan86
#2764114
Ja bih ovde da dodam to da nemoj ovo što ti je Andre napisao ne shvataš kao napad,napisao je iz najbolje namere.Stvar je da ako si trans devojka(ako uopšte sebe i računaš za devojku) ne znači da moraš da glumiš neke hipersekualne setereotipe samo da bi dobila pažnju od bilo koga i da bi se osećala ženstveno.Stvarno nema potrebe za tim.

Ali čisto da razjasnim.Ako te samo loži to da se oblačiš u ženske krpice ili ti se sviđa ta vrsta pažnje koju dobijaš od muškaraca kad se obučeš u ženske krpice ne znači da si trans devojka i nemoj tako da se predstavljaš jer je uvredljivo pravim trans devojkama koje imaju ozbiljne probleme i sa tim kako njihovo terlo izgleda i šalje ljudima koji nisu upoznati sa tim šta stvarno zanči biti trans da je to samo igra da bi se nekom privukla pažnja.
Ne kažem da je to loše ako te to loži,svako ima neki svoj kink...I nemoj da misliš da te napdam,sam bih da shvatiš da su to dve različite stvari da ne bi sebe pogrešno tumalčila...i da ne bi pravila zabunu ovde.
#2764115
Ne, ne shvatam ovo kao napad ... u redu je hvala sto si pisao :)

Inace, smatram se zenom ali nazalost nisam realnost je takva kakva jeste.... naravno to moze se promeniti ali za sad sam zena zarobljena u muskom telo, eto tako nekako bih to klasifikovao....

Inace ne lozi me nesto narocito da se oblacim kao zena, oblacim se pristojnije u neke "neutralne" odevne kombinacije... mislim da si me razumeo, vrlo dobro znam sta je trans i trans sam ne zbog toga sto volim se sminkati i oblaciti kao zenom, nego se i tako osecam... cak i u trenerci i bez trunke sminke osecam se kao zena :) to je to :)
Korisnikov avatar
By Andre87
#2764161
Bravo Macane!Sve si lepo objasnio :)..Ja se ovom prilikom izvinjavam na strozijem stilu pisanja,nekad nastupim kao pas cuvar...
Ako se osecas kao zena zarobljena u muskom telu,onda si MTF.Slobodno pisi u zenskom rodu.
Kontakrtiraj moderatora radi promene nadimka.Ukoliko ne uspes,preporucljivo bi bilo da otvoris novi profil...kako zbog sopstvene zastite tako i zbog postovanja prema drugim MTF sestrama na forumu.
Dobro dosla!A sad ces mi dati malo te "HOTness" da raspalim rostilj za sve!! :DTi samo sedi i gledaj kako se brige tope i teskobne misli odlaze sa dimom..Stariji forumasi znaju gde su tanjiri i viljuske..
Korisnikov avatar
By Hotransica2
#2764162
Nema problema draga moja sis :*
Otsada pisacu u zenskom rodu!
Dobro vas nasla i hvala vam puno na gostoprimstvu... preprocitala sam ovo sve i zakljucila sam da nisam bila u pravu, shvatila sam zbog cega si tako odreagovala, ali nece se ponoviti obecavam !
Uvek sam tu za svoje lutke i evo dacu ti evo od moji HOTness :D

Bolje bi mi bilo da otvorim novi profil, ovaj je haos bre :D
Pisacu ti poruku cim ga otvorim, naravno ukoliko nije problem volela bih komunicirati sa tobom ^_^ citala sam tvoje postare objave i divim ti se <3 Ti si predivna licnost, hvala ti od srca i sorry za sve ono ma znas :*
Korisnikov avatar
By Andre87
#2764179
Ja sam FTM,suprotno od tebe ("decko zarobljen u zenskom telu"..mada mi je ovaj izraz u poslednje vreme smesan i ne bih ga upotrebio da opisem sebe).
Recimo,ovo je FTM decko(desna fotografija je posle tranzicije i vise opisuje moje stanje jer sam na T-u).
Slika

Ovako..ja sam "odreagovao,napao,uradio"..a NE "napala,uradila"..pisem kao decko,u muskom rodu..Verujem da ti se omaklo pa necu da se naljutim.Samo bih te zamolio da ubuduce vodis racuna o tome,ok?Polako korak po korak dok naucis terminologiju..snaci ces se vec...u medjuvremenu moramo da te ispravljamo.No hard feelings.:D
.Ja usled porodicnih i drugih obaveza ne stizem da redovno citam poruke..tako da nisam pouzdan u tom smislu tj nisam uvek dostupan za komunikaciju..A zaista nema ni potrebe da mi saljes privatne poruke kad su i ostali forumasi uvek spremni da pomognu..i podele svoje,najcesce vrlo korisno vidjenje problema..Svako je prosao svoj put,i oblikovala su ga drugacija iskustva..
#2764184
Ajoj, sorry lele koliko sam ja trapava :(
I tu sam uspela da se obrukam :(

Ubuduce necu vise da gresim, evo obecavam! :)

Hvala ti od srca sto si mi sve lepo objasnio i meni su veoma smesni ti nazivi, ali narod nam je jos u proslom veku, tako da moramo se klasifikovati a i onako moramo ....
Oki, pisacu javno pred svima aj nauci cu ja ovo cudo, vidis ne baratam nista haha ^^
Ne ljutim ti se, taman posla <3
By whacked
#2864336
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
By whacked
#2927340
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!