Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Stari, zamalo izgubljen deo foruma za zezanje i spam!

Moderatori: IriS, Moderators

Korisnikov avatar
By Anhedonie
#2605303
I ja imah lepe reci kako sam sramota za sebe i za njih i da je bolje da sam ubica :awesome: Iako nisam otisao kod njih za bozic, ostao sam u bg-u, oni su svoje sranje morali preko telefona da prenesu.
Korisnikov avatar
By IriS
#2605307
ne bi oni meni više ni šljiku viđeli kad bi im slično palo na pamet da kažu.
Korisnikov avatar
By Torry
#2605310
ja moram da trpim jer nemam posao ni prihode i moram da trenutno boravim ovde

no, jos samo par meseci i idem odavde


da ne kvarim temu vise :jakov:
Korisnikov avatar
By Sanja Steppenwolfin
#2605316
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2605303#p2605303]Anhedonie napisao:[/url]I ja imah lepe reci kako sam sramota za sebe i za njih i da je bolje da sam ubica :awesome:
moja keva siri ljubav recima: "
ja sam ti dala zivot, ja ti ga samo mogu i uzeti"
ja odgovaram: "nista bog, sudbina i sve to?"

ili najdraze: "bolje da sam kamen rodila nego tebe"

off

jel postoji tema "Najgori roditelji ever" i ako je nema, zasto je pobogu neko ne otvori?!
Korisnikov avatar
By Hys.
#2605370
mislim da je ima.

il nesto slicno.

negde na temi o roditeljstvu.

svaka vam čast kako to progutate i dalje komunicirate sa njima. Ja sam za mnogo manje stvari roditeljima krv popila. Ali kapiram da je to stvar navike, kad te roditelji tretiraju na određeni način, stekneš deblju kožu.
Korisnikov avatar
By KorvinOdAmbera
#2605382
Ali ipak kada ti roditelji kažu da od vas trojice, sin koji se utopio sa devet godina je imao najbolji karakter, onda ne znam šta se više može reći na tu temu.

I nije afekt, to je rečeno tri godine posle autovanja.

Ja imam samo jedan problem, a to je kako da ih ubedim da konsultuju psihologa, kada su onaj tip osobe koji ne piju tablete za pritisak svakodnevno kako im je doktor rekao, nego samo kada im udari 240. Ili tablete za šećer samo kada im očita visok šećer, oko 10. A ja sam u principu očito u situaciji budala koja ide naokolo i misli da nije normalno i da neću da trpim i da se nešto mora uraditi povodom toga kada ti zdravlje ide u kurac, a mentalno još gore.
Korisnikov avatar
By Sanja Steppenwolfin
#2605387
ne znam za druge, ali ja to jedino trpim zato sto mi je otac '38 godiste i ne bih mogla da se nosim sa grizom savesti da mu se nesto desi kad bih prekinula kontakt.
previse su matori da bi me shvatili, a ja nemam snage da glumim dobru i razumnu cerku.
Korisnikov avatar
By KorvinOdAmbera
#2605394
Ja ne trpim. Reagujem i ne prećutkavam. Ali su naprosto nepromenjivi, inače se ne bi odužilo toliko.
Korisnikov avatar
By Sanja Steppenwolfin
#2605398
ne trpim u tom smislu, nego brzo odustanem kada krenem da objasnjavam neke stvari, a vidim da me ne prate. i 100 puta sam pretila da vise necu dolaziti, da se necu javljati na fon (svakako ne znaju gde zivim, ha, briznih li roditelja) ali ne mogu kada me sestra pozove i kaze da covek od 70 i kusur godina zbog mene place.. ako sam zbog toga beskicmenjak, jbg.. umrecu u iluziji da se ljudi mozda, nekako, nekad i mogu promeniti
Korisnikov avatar
By Torry
#2605520
nisam trpela ni ja, raspravljala se, ali ne vredi

sad se samo sklanjam i pravim se da je vazduh. pricam za majku jer sa njom zivim.
Korisnikov avatar
By mOwbid
#2606094
upoznala svoje roditelje sa timikom i bleki....i sjajno smo se ispričali :)
Korisnikov avatar
By EnMademoiselle
#2606315
šetam se knezom i ide neka žena sa detetom i dete nosi neku kutiju valjda igračka neka i saplete se i padne i ispadne joj ta kutija i žena krene da joj tapše i više BRAVOO BRAVOO i dete ustane i krene da uzme igračku i kako se kretalo ka njoj da je podigne šutne je još dalje i majka opet krene da tapše i viče BRAVOO BRAVOO

zašto ljudi tako uče decu da budu retardirana jebote nikad mi neće biti jasno
Korisnikov avatar
By Hellas
#2608353
Konacno dosla do karata za Nemanju Radonjica :yay: :yay: :yay:
Jbt u 08.30h je vec bilo 15ak ljudi ispred, a blagajna se otvara u 10h. Naravno ostao samo plafon, tj balkon.
Znaci ne moze tako neko popularan u kolarac ALO dajte Sava Centar!!!!
Korisnikov avatar
By HalfJack
#2608459
Bio u parkiću sa sestričnim kćerkama. Odjednom dobile napadaje i naganjale neke male dječake. Starija kćerka čak vikala malom dječaku "POSVOJIT ĆU TEEEE!!!"

Veselje.
Korisnikov avatar
By hippo...
#2609617
Dogadjaj dana je to što sam prvog dana škole muvala devojku koja toliko tvrdi da je str8 a nisam dobila pedalu. Devojka pristala da podeli flašu vina sa mnom. :pervert: :bigsmile:
Korisnikov avatar
By EnMademoiselle
#2610843
stiže mi poruka na fejsu od nepoznate ženske osobe koja mi je prijatelj i kaže

- buduća koleginice, kako ste? :)

ja tu odgovorim i pošto nemam pojma ko je kažem da se izvinjavam i da mi je jako glupo ali ako može da me podseti odakle se znamo pošto mi je nepoznat profil kad kaže ona

ona: ćaskale smo na gs na chatu
ja: aha, moguće. slabije svraćam tamo sad pa sam zaboravila
ona: pa dopisivale smo se pre neko veče..

:iskolacen:
:smeh:

a meni prethodna tri dana crna rupa od "lečenja" prehlade
no srećom imam sačuvane logove pa sam se izvukla kao setila sam se

kakav si ti srećni idiot jebem te blesavu :lol:
Korisnikov avatar
By Taki
#2610961
Rano jutros dok sam još spavala me probudila moja mala sestra od ujke tako što je skočila na mene i počela da me ljubi i viče "TANJAAAAAAA, diži se, stigao je najbitniji gost, stigo sam EEJ, EEJ, EEJ, da vidiš šta sam ti doneo" (a sve priča u muškom rodu :lol: ) ja ne reagujem dok nije rekla "i 12 su sati TAKITO" (onako ljutito :lol: :sweet: ), a ja :iskolacen: pa kad pre mislim se :tepih: ustajem, dooobro je izmučim poljupcima i golicanjem, bacim pogled na telefon kad ono nije bilo još ni 8 :ozbiljan: posle smo pravile anđelčiće u snegu ^^ napisale domaći, obnavljale recitaciju zbog njene sutrašnje priredbe (za koju se nadam da ću stići na vreme da pogledam), pravile tortu sa mamom za veeeliki praznik u utorak :pop: i tako
Korisnikov avatar
By Hellas
#2611105
O boze me sacuvaj :lol: jeste jeste moja greska (taj mi je drug).
Dakle RADULOVICA.

Nije bio. U februaru je Torry :)
Rekla bih i da je ovde vrlo poznat, s obzirom kako su brzo karte planule.
Korisnikov avatar
By Mars
#2611107
kako je on jedna fina osoba, sestra, porodica cela
Korisnikov avatar
By Hellas
#2611108
^ Jesi bio na njegovom koncertu?
Korisnikov avatar
By Mars
#2611111
nisam imao prilike nikad, gledao ga u emisiji kod Tanje Peternek davno
Korisnikov avatar
By Hellas
#2611112
Pa dodzi kod nas da ga gledas/slusas. Istina nema vise karata, ali nema veze. Samo ti dodji :D
Korisnikov avatar
By Hellas
#2611115
Da pravimo sneska :) :kiss:
ili Nemanju RADONJICA od snega :lol:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 13
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!