Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Stari, zamalo izgubljen deo foruma za zezanje i spam!

Moderatori: IriS, Moderators

Korisnikov avatar
By bern
#2626044
najurnebesnije mi je što yt kao prijedlog daje alison moyet. pa negdje malo liiiiiče (fizički) :lol:
Korisnikov avatar
By blenta
#2626114
meni je super ovo razjapljivanje vilice na 0:21 i potom prostrel pogledom na 0:23 dok rukama fixira glavu
jos u hotelskoj sobi.... skroz mi je, ne znam.... isijavanje :)
Korisnikov avatar
By Madonna
#2626140
Tim ljudima neko mora da objasni razliku izmedju kucnih, porodicnih video snimaka i spotova za javnost
#2630034
Odlicno je ovo, imam samo pitanje. Da li nastupas? Gde mogu da te vidim, a i gde da se informisem o nastupima? 


:duh:


Djordje Djordjevic ... A najvjerojatnije sestra, otac ili ona osobno. :radosnice:
Korisnikov avatar
By marrinija
#2654802
Kaze da zivi savrsenim zivotom ali da su osim velikog truda i zalaganja za njenu srecu zasluzne i neke vise sile.

"Vise sile sudbine i jos razne druge stvari, andjeli cuvari, sve to ja, verujem bas u sve to.."


slazem se u potpunosti da vise sile imaju znacajnu ulogu u uzdizanju jedne od najoriginalnijih dama na nasoj estradi. al mislim da nam je suptilno isporucena od zelene elite s druge planete jer se tamo pokazala nezeljnom ili jednostavno otvorila usta, nije za dz ubacena iks fajls tematska pesma u pozadini u tom momentu.

i kakve su to minijaturne vetrenjace na usima jbt
Korisnikov avatar
By marrinija
#2655457
^ jel smem ponovo?

Slika


nosi krstic = ima dobru dusu, pobozna.
+ ime iste lokne i oblik frizure kao moja baba olga. jedina razlika je sto olgine lokne ne izgledaju kao da izlaze iz usiju
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 25
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!