Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Stari, zamalo izgubljen deo foruma za zezanje i spam!

Moderatori: IriS, Moderators

Korisnikov avatar
By EnMademoiselle
#2619178
oprala kosu i stavim peškir i uzmem da namažem leđa mlekom i kako sam stala kod ogledala da ih vidim tako sam stala pod nekim uglom da je neka crvena šara od peškira ispala kao da mi je to zapravo na leđima a ne peškir i ja se u sekundi isparanoišem kao šta koji kurac nisam se udarila nigde skoro tumor rak haos i prvo me uhvatio strah da se okrenem još malo da vidim šta je i kad sam se konačno okrenula skontala sam da je jebena šara na peškiru i počela psihopatski da se smejem

KAKAV DOGAĐAJ!!!!!
retardirana si ćuti bolje nego što se blamiraš.

mada nije do događaja kao događaja nego što sam ispratila sve svoje reakcije u ogledalu. urnebes
Korisnikov avatar
By gossip
#2619226
svi ti silni ljudi iz proslosti koje sam sreo

doduse to se desavalo poslednjih par dana,ne samo danas
Korisnikov avatar
By belch
#2619299
divan i drag drugar mozda (opet!) ima tumor na mozgu
uzasno sam tuzna
i uplasena
i ne znam sta da mu kazem
Korisnikov avatar
By Dark Walker
#2619452
Danas sam se izblamirao u pošti!
Dođem ja u poštu i stanem u red. Nakon toga se setim neke sestrine smešne izjave i počnem da umirem od smeha. Ljudi su me gledali kao da sam sumanut. Smejao sam se deset minuta. Počeo sam da se suzdržavam tek kad sam došao na red. Na kraju sam prasnuo u takav smeh da su i ostali ljudi u pošti počeli da umiru od smeha. :lol:
Korisnikov avatar
By Madonna
#2619456
CEO DAN I JA. SRANJE figurativno, sve je divno i srećan sam.
Korisnikov avatar
By Noctis Lucis Caelum
#2619465
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2619452#p2619452]Dark Walker napisao:[/url]Danas sam se izblamirao u pošti!
Dođem ja u poštu i stanem u red. Nakon toga se setim neke sestrine smešne izjave i počnem da umirem od smeha. Ljudi su me gledali kao da sam sumanut. Smejao sam se deset minuta. Počeo sam da se suzdržavam tek kad sam došao na red. Na kraju sam prasnuo u takav smeh da su i ostali ljudi u pošti počeli da umiru od smeha. :lol:
Ovo je tako cool :love:
Umesto što misliš da si se izblamirao, posmatraj to kao da si ljudima ulepšao krajnje frustrirajuću obavezu čekanja u redu. Osim ako te ne veseli patnja drugih, u tom slučaju, da, izblamirao si se :lol:
Korisnikov avatar
By Mars
#2619473
sasvim slučajno otkrio mesto sa najevropskijom mogućom picom zapadno od Misisipija :radosnice:

standardni lokal bio zatvoren i ja, pun skepse, usao u drugi obliznji i odusevio se

seriju selfija uradio na kojima sam bez problema uhvatio ushicenost...
Korisnikov avatar
By mega therion
#2619478
nista poseno, setala Beogradom noseci zastavu duginih boja... dan ko i svaki drugi... :zastava:
Korisnikov avatar
By EnMademoiselle
#2619598
bivši su opet u pohodu................

ja se kunem evo da se oni međusobno dogovore kog dana u mesecu svi da me kontaktiraju svuda
Korisnikov avatar
By emo_haos_
#2619751
u nizu ovih sivih shitty dana izdvojila bih večerašnji rukoljub, pardon puta dva, od dva preeeslatka momčića.
Korisnikov avatar
By EnMademoiselle
#2619764
toliko sam bila lenja prethodnih nedelju dana da sam danas dobila upalu noge jer sam vozila kola juče..
Korisnikov avatar
By gossip
#2619765
zena koja je bila pravi primer silikonske operacije gone wrong
Korisnikov avatar
By dr_kuper
#2619905
kupovina u lokalnom marketu i borba sa nindza-tetom koja sece kulen. valjda ona zna da je meni to malo. o_O
Korisnikov avatar
By Over the rainbow
#2619936
Oborila licni rekord (standardnom puskom) nakon sto sam saznala da najverovatnije necu moci na drzavno prvenstvo iz odredjenih razloga.
Korisnikov avatar
By .:Q:.
#2619955
saznao da neću biti u mogućnosti da glasam

toliko sam vagao čija je spika manje šuplja, i onda jedan takav antiklimaks
Korisnikov avatar
By dr_kuper
#2620121
Zaboravio sam da hodam. Bauljam ili se prosipam. Skrsio sam se silazeci niz stepenice u Smajliju. Pokretni blam. +++
Korisnikov avatar
By ZlatnaPtica
#2622555
Čekam ja tako zeleno svetlo na semaforu, a par metara od mene neku devojku spopao matori pijani beskućnik, uhvatio je za ruku, priča neke nebuloze i ne pušta. Vidim da je devojci neprijatno, da je uplašena i da pokušava da se izvuče iz situacije. Uhvatim joj pogled, pogledam je u fazonu 'ovaj te smara?', ona klimne glavom, i ja tu uletim između njih kao 'eee, tu si, hvala što si me sačekala! Hajde, idemo!'. A ona me odmeri od glave do pete i reče 'u redu je, ćao'. Doooooooooobro, šta god.

Mogući scenariji u mojoj glavi su sledeći:
1. Nekako sam uspeo da ostavim gori utisak od pijanog beskućnika te je odlučila da ostane s njim???
2. Glupa je i nije skontala da sam samo pokušavao da joj pomognem???
3. Zapravo poznaje beskućnika i želi nastaviti razgovor sa njim???
4. Ne znam...
Korisnikov avatar
By Zvonki
#2622557
O boze trebao si da ostavis jos jednu opciju 5.Zemlja me je progutala i tako vise nisam postojao,bar bih ja to napisao,veruj mi desavale su mi se gore situacije ahhaha...
Ali drago mi je sto si hteo da joj pomognes,to je velika stvar :)
Korisnikov avatar
By Dark Walker
#2622560
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2622555#p2622555]ZlatnaPtica napisao:[/url]Čekam ja tako zeleno svetlo na semaforu, a par metara od mene neku devojku spopao matori pijani beskućnik, uhvatio je za ruku, priča neke nebuloze i ne pušta. Vidim da je devojci neprijatno, da je uplašena i da pokušava da se izvuče iz situacije. Uhvatim joj pogled, pogledam je u fazonu 'ovaj te smara?', ona klimne glavom, i ja tu uletim između njih kao 'eee, tu si, hvala što si me sačekala! Hajde, idemo!'. A ona me odmeri od glave do pete i reče 'u redu je, ćao'. Doooooooooobro, šta god.

Mogući scenariji u mojoj glavi su sledeći:
1. Nekako sam uspeo da ostavim gori utisak od pijanog beskućnika te je odlučila da ostane s njim???
2. Glupa je i nije skontala da sam samo pokušavao da joj pomognem???
3. Zapravo poznaje beskućnika i želi nastaviti razgovor sa njim???
4. Ne znam...
:roflmao:
Korisnikov avatar
By ZlatnaPtica
#2622562
Zvonki, nije me progutala zemlja, ne osećam neki 'blam' u takvim situacijama, samo sam bio izuzetno zbunjen. Ono, šta li je ona istripovala, da sam i ja neki ludak kao ovaj, ili da hoću da je muvam ili, ili, ili... A onda sam dočekao to zeleno svetlo i prešao ulicu ne okrenuvši se.

Slika
Korisnikov avatar
By Anhedonie
#2622563
:lol:

Jao mene redovno smaraju takvi likovi, danas su me tri puta pitali za pare (ne racunam one koji sede vec one koji setaju i smaraju), zatim tri puta u busu, dvoje za cigare. A broj takvih se povecava iz godine u godinu.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 13
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!