Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Umetnost oblačenja i svlačenja

Moderatori: Hys., Moderators

Korisnikov avatar
By Kragi
Mhm, odlican kroj.

A vidi ovo:

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
PP bas na to obraca pozornost, ali cesto detaljima ucini stvar (meni) neupotrebljivom. 'Najbolja' mi je njegova sarena majica kratkih rukava od 6 tisuca eura. Moze se pogledat na njegovom oficijelnom sajtu. Pitam se tko je lud da ju kupi, bez obzira na rucno radjene detalje.

Edit: to je ta.

http://www.plein.com/ba/t-shirt-davie/F ... ts#start=9" target="_blank

Bezze.

---

Sve mi se na tim fotkama dopada, osim rolke i mokasina.
Pa to je PP i njegov neo pank ciji ja i nisam neki fan iako je doticni privatno odlicno obucen. No dobro, on ima svoju ciljnu grupu a uber cool mi je kad se neko relativno mlad probije na trziste mode i postane uspesan. Tacnije unovci sebe toliko da kvadrat pamuka prodaje za 6000 €. Nemam dilemu da je precenjeno.
Sve pohvale za sajt i na shiping u zemlje Balkana ako je info tacan.
A inace za detalje na odeci razumem jer imam identican stav. Meni i Hilfiger diskretan logo moze da zasmeta a kamoli nesto upadljivije. S'tim da, ono kao, u letnjim mesecima kako sam sebi ne bih bio dosadan sa plain belom ili sivom majicom znam da obucem i neku aplikaciju a biram ih nekom logikom minimal grafickog printa. Ne znam ni sam da objasnim drugacije.
By alexandermagic
Stravicno.

---

Slika

Poseban plus zbog 'ispada' u vidu narukvica od, kako mi se cini, tigrovog oka.
Korisnikov avatar
By Kragi
Da ne budem dosadan.

Slika

Cak mi je i obuca ok u skladu sa ostatkom. Beli djon naglasen, vuce ka sportskom sto i jeste. Like
Springfield
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2798186#p2798186]Kragi napisao:[/url]Slika

Volim da vidim taj kolorit boje zemlje od bez do braon uz eventualno belu, sky blue i svetlo sivu.
Ovo je Massimo Dutti, malo kvalitetnija linija "Zare" odnosno istog vlasnika.
Nekad sam bio ljubitelj Massimo Dutti, a sada vise nisam. Ko voli stil Vudi Alena, onda je Massimo sigurno za njega. Jeste da je kvalitetnija varijanta Zare, ali je daleko klasicnija i nekako sterilna. Bar je postala takva u poslednje tri godine.
Da li je stigao HM u Kragujevac? Nedostatak Hm je svakako kvalitet. Nadam se da ce Srbija uvesti COS, kvalitetniju verziju HM-a.

https://www.cosstores.com/us/Men" target="_blank
Korisnikov avatar
By Sunce
Korisnikov avatar
By Kragi
A sto bi nedostatak bilo cega na trzistu bio kvalitet? Vazno je da je ponuda raznovrsna a da ti kao kupac biras sta ces i gde kupiti. Da je malo manje sintetike ja bih prvi nosio divided liniju u nekoj skroz sportskoj varijanti ali je za klince, koji nemaju bas mogucnosti da biraju, i takva dobra. Nije KG birao H&M nego oni KG pa kad imaju radnju i u NY i Londonu ne vidim nista lose u tome da ih ima i u KG-u.
Nacice se nesto tipa plain pamucne majice u 10 boja i sa 5-6 nijansi od bele do crne, sa kratkim ili dugim rukavom, flanel pamucne karirane kosulje ili nesto slicno.
Korisnikov avatar
By Sunce
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2798217#p2798217]Kragi napisao:[/url]A sto bi nedostatak bilo cega na trzistu bio kvalitet? Vazno je da je ponuda raznovrsna a da ti kao kupac biras sta ces i gde kupiti. Da je malo manje sintetike ja bih prvi nosio divided liniju u nekoj skroz sportskoj varijanti ali je za klince, koji nemaju bas mogucnosti da biraju, i takva dobra. Nije KG birao H&M nego oni KG pa kad imaju radnju i u NY i Londonu ne vidim nista lose u tome da ih ima i u KG-u.
Nacice se nesto tipa plain pamucne majice u 10 boja i sa 5-6 nijansi od bele do crne, sa kratkim ili dugim rukavom, flanel pamucne karirane kosulje ili nesto slicno.
Svakako. HM zna da ima odlicne stvari. Krojevi su cesto dobri i stvari odlicno stoje. :unic:
Korisnikov avatar
By Kragi
^ Kako da se kreces bez kolena jbt? :lol:

Jedina stvar koja nije jednobojna a koju imam je flanel karirana kosulja. Mada je u gray/white/black tonovima.
Evo malo predloga oko toga kako ih nositi bez ogranicenja na kolorit a ujedno su to i odevne kombinacije koje mi se dopadaju.

Slika
Slika
bez sankcionisanja kolena :lood:

Slika
Slika
Ili je samo vezete oko struka. Neki cak tvrde da se ona nosi samo tako.

Slika

I jedan stajling za medzika

Slika
  • 1
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!