Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Književnost, film, TV, pozorišta, galerije...

Moderatori: Over the rainbow, Moderators

Korisnikov avatar
By 2kune
dakleM, imademo temu vaše fotke u kojima ste vi motiv, imamo temu galerija u kojem kačite svoje radove, imamo temu fotografija u kojem mećemo fotke tuđe ali koje vas nekako dirnu...
ali nemamo temu na kojoj kačite samo vaše i samo fotografije... s mobitela, aparata... samo vaša umjetnička (i ina) djelca i uradci u mediju fotografije... :D

pa da započnemo... pošto sam nedavno nabavio fotoaparat nikon P900 i zamjenio mobitel kao izvornu alatku red je da prezentiran taj najveći zum bez teleskopa... preko mora plava...

Slika

pak ondak malo blue moona...

Slika
Korisnikov avatar
By 2kune
gđe? ako ima molim poslugu da priljepi... :lepeza:
Korisnikov avatar
By 2kune
Njet, to je galerija za likovne uratke. Zasto jo opterecivati fotkama?
Korisnikov avatar
By Torry
Kako se pokazao taj nikon?
Korisnikov avatar
By mikeli
I meni se svidjaju fotke. Odlicne.
Ja recimo slikam sa huawei 7 al kroz dvogled. Pa iseckam sliku. Bude malo ne jasna, al se da videti sta je. Uglavnom neke zivotinje iz prirode. Nekako mi to hobi !
Korisnikov avatar
By tamanoir
@Mikeli: Okaci nesto da vidimo! :D

@2kune: Super su mi fotke meseca, cime se to fotka tako? Bas je wow.. Ja bas jako volim mesec :D

@Urbana: Sjajna je ta druga fotka, mnogo lepo izgleda..

Ja sam skoro uzela neki Canon, bas onako amaterski ali valjan, ne razumem se nesto u fotografiju, ali ispadne nesto da je ok, i volela bih malo i tome da se posvetim konkretnije, u smislu da znam koje dugme sta radi i tako to :D

Krenula sam malo da idem po svirkama pa tako fotkam, to sve moze ovde da se vidi - http://www.festivalgigsitis.com" target="_blank

A prosle godine sam fotkala humanitarnu akciju svog prijatelja, i te fotke su zavrsile na izlozbi u Berlinu, sto je bas cool, I guess.. Jedna fotka odatle, mislim da sam jednu vec okacila negde.. https://scontent.fbeg2-1.fna.fbcdn.net/ ... e=5B243C9D" target="_blank

(ne dozvoljava mi da je postavim sa [img] pa sam stavila ovako link
Korisnikov avatar
By tamanoir
Wow.. ali WOW.. Neverovatno, mnogo mi se svidja :D
Korisnikov avatar
By 李香兰
baš kul dvije kune. koje je puno ime tog Nikona?
Korisnikov avatar
By 2kune
Nikon Coolpix P900 ali ja ga zovem Palantir...
Korisnikov avatar
By 2kune
baš mi se sviđaju plave nijanse koje daje... slike dosad nisu poboljšavane van aparata... ne volem to kao ni hdr koji je danas sveprisutan...

Slika

Slika
Korisnikov avatar
By tamanoir
Joj predivno je sve.. Veceras fotkam neku svirkicu pa ako ispadne nesto kao mnogo cool, okacicu..

A danas sam telefonom ufotkala ovo, i naravno instagram filter stavila..

Slika
Korisnikov avatar
By 2kune
đe nađe ovu kopiju hanzeatske koge? :wow:
Korisnikov avatar
By tamanoir
A bukvalno mi crk'o nesto par minuta nakon ove fotke :lol: Ali da, najbolji fotoaparat je onaj koji imas sa sobom :D
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!