Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Književnost, film, TV, pozorišta, galerije...

Moderatori: Over the rainbow, Moderators

Korisnikov avatar
By V25
Ah, ne znam šta mi je od jutros sa ovim divnim temama. Moram priznati da me pojava ove glumice kao klinca pogotovu iritirala, a danas još više. Kada mi je neko pomene, ja se odmah setim : "Ti si meni ooooozdraviooooo, ti si pojeoo šargareeepuuuu" kao i "Sa kim se ja švalerišem? Pa gospodin Garac je moj prijatelj". Možda ona zaista i nije toliko loša glumica, ali za mene definitivno jeste jedna od naših najgorih. Gluma joj je mrtva, monotona, prosto umarajuća. Mada vrlo često ume do suza da me nasmeje.
Korisnikov avatar
By Zonche!
Ona zivi u mom kraju...fina bakica...
Korisnikov avatar
By Dina
Meni ona zraci nekom toplinom... Primer je kako covek mora da nastavi da zivi i posle najvecih tragedija. Moj otac kad je vidimo na tv zna da komentarise kao pa sta ona glumi sad i pise a sahranila je cerku. Ja mu kazem da ne moze zena da se ziva zakopa, mora da zivi. Za glumu, sta znam, malo sam je gledala ali i tu gde jesam imala sam utisak da igra sebe. Ona se sama salila u nekoj emisiji da je primljena na glumu po kljucu. Posto je u ono vreme moralo da se primi studenata svih nacija, a ona bila jedina Madjarica koja se prijavila te godine primise je.
By RACABG
jos jedna od glumica koju niko nece zapamtiti po nekom liku, uvek je bila i ostala eva ras, uvek je ista u svakoj ulozi igra sebe.
naravno da nije mogla posle tragedije sebe zivu da zakopa,ali mi se cini da je svoju tragediju na kraju pocela da unovcava ,sto je malo bljak .
Korisnikov avatar
By Zoe
Istina je da ona mene malo umara svojom glumom, monotona je bezizrazajna.....bar za moje shvatanje izrazajnosti....

No, dopada mi se ona njena fotografija iz mladosti na kojoj se slikala gola na krevetu sa crnom mackom na sebi...fenomenalno :love:
Korisnikov avatar
By Skyen
o daa, meni je to prva asocijacija na Evu, a vec sledeca na Lepotu poroka i onda padnu svi shaloni :lol:
By Sixto
Definitivno je zajednicko svim gayevima opsesivna ljubav prema sredovecnim karakternim glumicama! Strip, Dench, Mirren, Close...
Obozavljem!
Korisnikov avatar
By Mr Dee
@sixto:

ja mislim da nam je zajednicka ljubav prema jakim zenama likovima. :) jos ako su negativnke ili "kucke" - utoliko bolje. :) karen, samantha...
Korisnikov avatar
By Mr Dee
daaaa! kako sam nju mogao da zaboravim. :)

maryanne iz cybyll...
Korisnikov avatar
By Mr Dee
:friends:

"dr. dick. dick, dick, dick." hahahaha.
By Sixto
Ma jok bre! Jakim zenama da al to sto si ti naveo je trash, tj likovi za popodnevnu razbibrigu mozga!
Govorim o glumicama i ulogama koje vrede da se poseduju u svacijoj kolekciji DVD-a!
Korisnikov avatar
By Heavy Metal Lover
kad ti se nesto ne svidja mozes i da ne komentarises umesto konstantnog pljuvanja
By Sixto
PMS a? Jbg, shit happens!

Aj opusti se, necu ti vise dirati Karen! :lol:
Korisnikov avatar
By Mr Dee
Originally posted by Sixto
Ma jok bre! Jakim zenama da al to sto si ti naveo je trash, tj likovi za popodnevnu razbibrigu mozga!
Govorim o glumicama i ulogama koje vrede da se poseduju u svacijoj kolekciji DVD-a!
da li ti vise odgovara captain kathryn janeway? :freddy:
By Sixto
Ahahaha de to iskopa!
Startrek bi gledao jedino za stolicu da me zavezu! :lol:
Korisnikov avatar
By Mr Dee
:) pa sto? :) da sam strejt, prekrsio bih svoje stavove prema braku i - ozenio bih je. :)

pa dobro. evo vezacu te za stolicu. je l' treba i da te spankujem usput? :bic:

pa st voyager je najbolji serijal zvezdanih staza. i evo, treca sezona je sve dobra epizoda do dobre epizode.
By Sixto
Jooooooj lepi pograsnu si crkvu nasao gde ces da klanjas! Nisam ti ja za te teleporting stvari! :lol:
Korisnikov avatar
By 2Q2Bstr8
Eva Ras je jedna mnogo stara baka koja glumi već 44 godine. treba se setiti njenih ranijih uloga gde je i izgradila svoj glumački renome. komentarisati kvalitet bilo kojeg glumca na osnovu TV uloga je prilično ograničeno shvatanje ove profesije. :)
Korisnikov avatar
By Sunce
Originally posted by Zoe
Istina je da ona mene malo umara svojom glumom, monotona je bezizrazajna.....bar za moje shvatanje izrazajnosti....

No, dopada mi se ona njena fotografija iz mladosti na kojoj se slikala gola na krevetu sa crnom mackom na sebi...fenomenalno :love:
E, da, Eva Ras je imala najbolje uloge kad je bila mlada, pre svega u filmovima Dusana Makavejeva. Naga Eva Ras sa crnom mackom na sebi :) je scena iz filma "Ljubavni slučaj ili tragedija službenice PTT" iz 1967. ( to je jedna od kultnih fotografija naseg filma). A nije bila losa i u filmu "Čovek nije tica".
Korisnikov avatar
By decko
on:

Vidjam je cesto u gradu. Mene iritira samo njen friz :giggle:

A najvise sam mrzeo njenu ulogu u filmu "Lepota Poroka" :uplasen:
Korisnikov avatar
By switchon1234
Gluma=0. Nisam je gledala u ranijim filmovima, sem u "Ljubavni slučaj..." , no u svakom filmu priča na isti način, likovi su slični, i izgleda mi kao da i nije nikad bila nešto preterano zainteresovana za glumu.
Pa onda još akcenat. Kada se setim Lepote poroka, gde ona glumi Crnogorku sa mađarskim akcentom: "Muuužuuu mooj..." Prvo što kod glumca ne bi trebalo da se primeti akcenat, ili ako se primeti onda to treba da bude sa nekim razlogom. S obzirom da sam sama Mađarica, nervira me što jednostavno ne priča sa normalnim mađarskim akcentom, već ga izvrće.

Inače baš sam je videla pre 2 nedelje na Filmskom festivalu Srbije u Novom Sadu. Mala bakica, kao pojava mi je simpatična, ali frizura... :)
Korisnikov avatar
By V25
E da mi je videti te njene naked photos?
Korisnikov avatar
By Daliborka
Originally posted by Beogradjanin18
Ah, ne znam šta mi je od jutros sa ovim divnim temama. Moram priznati da me pojava ove glumice kao klinca pogotovu iritirala, a danas još više. Kada mi je neko pomene, ja se odmah setim : "Ti si meni ooooozdraviooooo, ti si pojeoo šargareeepuuuu" kao i "Sa kim se ja švalerišem? Pa gospodin Garac je moj prijatelj". Možda ona zaista i nije toliko loša glumica, ali za mene definitivno jeste jedna od naših najgorih. Gluma joj je mrtva, monotona, prosto umarajuća. Mada vrlo često ume do suza da me nasmeje.
Sram te bilo.
Kako mozes tako da zboris, kad je zena odrasla u rerni !
Sama je na FOX u pricala da kad se ona prevremeno rodila nije bilo inkubatora,pa se doktor dosetio da je metne u tepsiju i da je stavi u rernu na minimalnu temperaturu.
Korisnikov avatar
By V25
Bože sačuvaj. Opet, to objašnjava puno stvari.
Korisnikov avatar
By Dark Walker
Eva Ras je javno priznala da joj je otac bio homoseksualac.
Kad su joj saopštili tu činjenicu ona je bila vrlo mlada i pitala je mamu: “Kako si mogla sa njim da me napraviš?!”
Mama joj je odgovorila: “Dobro te je napravio!”
:roflmao: :love:
Korisnikov avatar
By Dark Walker

“Romantični ste kad vam je sve u redu, a praktični kad vam potonu sve lađe!” :love:
Jednom rečenicom je opisala suštinu života u Srbiji.
Korisnikov avatar
By Dark Walker
Eva Ras savršeno spaja glumu sa pisanjem. Politički angažman servira u formi običnog dijaloga jer je tada najsubverzivnija. Pametno kritikuje političku stvarnost iako ja ne delim njeno mišljenje (poštujem Tita).
Ona je svojevremeno pomogla ženama da private i svoju seksualnost i svoj intelekt zato što je na samom početku karijere dobijala uloge koje prosečna osoba ne može da iznese na grbači.
Bila je previše napredna, hrabra i svojeglava. Možda baš zbog te činjenice skromnost koju neguje u zrelim godinama stvara kontrast koji na filmski pismen način prikazuje put ljudskog bića koje ima privilegiju da bude i umetnik i običan besednik koji najlepše govori o životu upravo kad se ne trudi da bude umetnik uvek i svuda!
Crni talas je doneo mnogo pozitivnih promena i unikatnu glumicu koja je postala konstantno prisutna u životima gledalaca, a gledaoce poštuje i vaspitava.

Nekad:

Slika

Sad:

long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!