Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

"Čemu ovo služi, a još i ne radi?

Moderatori: Waldorf, Moderators

Korisnikov avatar
By andjela
#1359991
a jesi li kliknuo na sliku :)

The application is described as "a work of art with no hidden function at all", with its only purpose being to show other people that they were able to afford it, making it a Veblen good. I Am Rich was sold on the App Store for US$999.99, €799,99, and £599.99. The application was removed from the App Store the day following its release, on August 6, 2008.

During the time the application was available, eight people bought it, one of whom claimed the purchase was entirely accidental. The eight purchases of the product earned developer Heinrich US$5,600, which he claims Apple has yet to pay.

:D
Korisnikov avatar
By unic0rn
#1359996
ahahhahaa da :) ))

a stvarno je truba sto su je skinuli, znaci prodali bi bar jedno 500 licenci samo u USA verovatno :) ))
By Kragi
#1360076
Nije futuristicki dizajn, vec minimalisticki :)
Korisnikov avatar
By Stripi
#1406314
Originally posted by ns.happy
i? ima li iko ovaj foncic?
aham :) ja :blush:
Originally posted by andjela
samo treba se navici na interfejs. recimo menije jako nezgodno kucanje poruka. takodje bateriju nemozes zameniti :)
elem, ovo sa baterijama...ja se ne sjećam da sam na ijednom mom mobitelu mijenjao bateriju a koristim se istima evo već deset godina. PRije zamijenim telefon nego što mi rikne mobitel.
Originally posted by iJazz
Oko 1000kn. Koliko i u ostatku sveta. Ne znam koliko će biti pretplata, ali će verovatno biti skuplja :) .
košta, ovisno o tarifama od 100 kuna pa do negdje 3000kn. Ali ako želiš kupiti otključan onda mu je cijena 7200kn, preračunato po današnjem srednjem tečaju=973,76€ :shok:
Originally posted by Myself
Izasao je ' finski i-Phon' NOKIA 5800.
Savrsena je.
Bezveze je. Sva je plastična do bola. Ljepše mi izgleda LGiev Cookie :yes:
By Sixto
#1406319
Originally posted by Dominion
Originally posted by andjela
i kostace... ?
an arm and a leg? or your firstborn :P
:rotflmao:
Korisnikov avatar
By Minie
#1406449
Kontam da je i kod nas stigao, ima ga u prodaji.
Korisnikov avatar
By ns.happy
#1406481
ja sam cuo da ga telekom vec nudi uz ne-znam-koje pakete.
Korisnikov avatar
By andjela
#1406747
stigao je u Crnu Goru preko T-Mobile
By iWanna
#1406751
Originally posted by iJazz
First of all, I have never knowingly slept with a Windows user... ever... that would never ever happen.
ja ne verujem da je ovo neko rekao :barf:
Korisnikov avatar
By unic0rn
#1846698
''

Kontam da je neki nesretni beta tester dobio po pichki da bi mi ovo videli, al ajd sad. :apple:

kamera napred, blic pozadi, multitasking, veca baterija.. :yay:
Korisnikov avatar
By Rei
#1846815
Originally posted by unic0rn

''

Kontam da je neki nesretni beta tester dobio po pichki da bi mi ovo videli, al ajd sad. :apple:

kamera napred, blic pozadi, multitasking, veca baterija.. :yay:
Ne svidja mi se ovaj srebrni obruch sa strane... Totalno je WTF i ne lichi na Apple dizajn, da nema Appleovog logoa, rekao bih da je u pitanju neki Samsung ili shta vec.
Korisnikov avatar
By Over the rainbow
#2510484
/dizem ovu temu jer je vezana za iPhone, a ne bih da pravim zasebnu temu/

Lm ljudi, imam jedan problem:
Danas su moji uzeli iPhone (3gs je ja mislim) i u toku dana je po njemu cackano i stavljeno je da se skida nadogradnja za iOS (telefon nije nov). Na samom pocetku instalacije je pritisnuto ono dugme u dnu ekrana koje se nalazi i od tada se naizmenicno pojavljuje jabuka, pa nestaje (kao kada pokusava da se upali). Lm, citah nesto po netu i pominju da se uz pomoc iTunes-a ovo popravi, ali ovaj telefon nikada nije kacen na neki od laptopova u kuci, niti imamo neki iTunes nalog.
Je l' moguca kakva pomoc? Sta uraditi?
Korisnikov avatar
By Dominion
#2510487
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2510484#p2510484]Over_the_rainbow napisao:[/url]/dizem ovu temu jer je vezana za iPhone, a ne bih da pravim zasebnu temu/

Lm ljudi, imam jedan problem:
Danas su moji uzeli iPhone (3gs je ja mislim) i u toku dana je po njemu cackano i stavljeno je da se skida nadogradnja za iOS (telefon nije nov). Na samom pocetku instalacije je pritisnuto ono dugme u dnu ekrana koje se nalazi i od tada se naizmenicno pojavljuje jabuka, pa nestaje (kao kada pokusava da se upali). Lm, citah nesto po netu i pominju da se uz pomoc iTunes-a ovo popravi, ali ovaj telefon nikada nije kacen na neki od laptopova u kuci, niti imamo neki iTunes nalog.
Je l' moguca kakva pomoc? Sta uraditi?
vec sam zaboravio te probleme oko iphone-a. telefon je verovatno bio jailbreak-ovan, i onda kad je uradjen reset/upgrade pokusao je da se restartuje i zapeo u taj loop sa jabukom gde se pali gasi. ne mogu da se setim kako sam reshio (bejashe to pre 4-5 god kad sam imao iphone) ali je definitivno deo reshenja itunes. nalog na itunesu mozesh bez problema da otvorish, imash one opcije u fazonu 'bez kreditne kartice', a ako te pita za zemlju a nema srbije, stavi ameriku, na google mapsu nadji neku random ulicu u new york-u, stavi to kao adresu, i lupi neki bezveze broj telefona i imaces nalog.
Korisnikov avatar
By bern
#2510490
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2510484#p2510484]Over_the_rainbow napisao:[/url]
Je l' moguca kakva pomoc? Sta uraditi?
zaključan je u boot loop-u. pritisni dugme za paljenje i home dugme, i onda ubaci usb u računar, držeći dugmad. ako se "probudi" super. ako itunes zatraži restore, malo je komplikovano i najbolje nosi u servis ako se ne razumiješ.

potrebno ga je ubaciti u DFU mode, staviti novi iOS (pitanje je: sa novim ili starim basebandom), uraditi jailbreak, a zatim i unlock.

naravno, ako kombinacija softverskih paketa i iphonea kojeg imaš proradi (u servisu moraju znati).
Korisnikov avatar
By Over the rainbow
#2510512
Uspeh uz pomoc ovog prvog lika da ga prikljucim za iTunes
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2510488#p2510488]Dominion napisao:[/url]mislim da su ovo reshenja, secam se nesto kroz maglu

http://asif.im/2010/06/26/solution-to-i ... pple-logo/" target="_blank

http://apple.stackexchange.com/question ... ed-via-usb" target="_blank
i isla na restore. :radosnice:

Uspelo je sve da ga povrati, sada cekam da se poveze sa serverom, da ga aktivira.









I na kraju ima da prsnem jos 150 jevrica. :radosnice:
Korisnikov avatar
By Over the rainbow
#2510517
^
Za popravke/jailbreak/nesto peto.
Mislim, nadje se neki koji trazi i 100 evra, ali tesko. (barem za ove iz okoline za koje znam)
Korisnikov avatar
By Dominion
#2510519
[url=http://gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2510517#p2510517]Over_the_rainbow napisao:[/url]^
Za popravke/jailbreak/nesto peto.
Mislim, nadje se neki koji trazi i 100 evra, ali tesko. (barem za ove iz okoline za koje znam)
aman zaman mozes jailbreak i sama za dz ili nadji nekoga od drustva ko se malo razume.

ovaj lik je zakon sto se tiche apple proizvoda. jailbreak/tweak/tips/etc...
http://www.youtube.com/user/DinoZambas2" target="_blank
Korisnikov avatar
By Mars
#2513380
Ne proveravam to često - ali u poslednjih nekoliko dana pronašao nekoliko sjajnih aplikacija koje mi koriste.

SAD...ne znam kakvo je stanje na konkurentskom tržištu. A ono što malo što povremeno čačkam gotovo kad mi daju u ruke...ne izgleda mi glatko, komotno, prijatno za korišćenje kao moj apple (i reko bih da prevazilazi problem čiste navike)
Korisnikov avatar
By horus.
#2513383
doduse, ne znam kolika mu je cena u americi bez ugovorne obaveze, ali sam stekao utisak da je daleko skuplji u odnosu na konkurenciju, koja je po preformansama mozda cak i jaca...
ali ono sto kazes, kad uzmes iphone u ruke, stvarno deluje da je daleko kvalitetnije izrade u odnosu na samsung, npr...
takodje, ios deluje kao da je manje bagovit u odnosu na android (koji je u poslednje vreme poceo poprilicno da me iritira)...
Korisnikov avatar
By Mars
#2513384
Uglavnom sam se time vodio u poslednje vreme i kad su drugi uređaji u pitanju: posle bazičnog informisanja - uzmem u ruke i pratim osećaj. Prošla su moja vremena maničnog istraživanja tržišta, uporednih tabela, traženja KONAČNOG odgovora na pitanje šta je bolje...nema se vremena više za to...apple interfejs mi više prija i to je to.

Cene variraju, ima više operatera, opcija za ugovore...moj je na 3 a posle svake dve imam pravo na novi uređaj s tim što resetuješ taj period opet na 3.

ios6 radi savršeno, ne sećam se ni sa peticom da sam imao nekih problema.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!