Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Metafizika, transcedencija, paralelni svetovi, mitovi, legende...

Moderatori: KorvinOdAmbera, Moderators

Korisnikov avatar
By stardust81
#2767234
Poštovani alexander kod nas u pravopisu srpskog jezika se kombinacija upitnika i uzvičnika koristi za iskazivanje isčuđavanja, tako da nisam napravio pravopisnu grešku za koju imate potrebu da me prekorite.
By alexandermagic
#2767319
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2767234#p2767234]stardust81 napisao:[/url]Poštovani alexander kod nas u pravopisu srpskog jezika se kombinacija upitnika i uzvičnika koristi za iskazivanje isčuđavanja, tako da nisam napravio pravopisnu grešku za koju imate potrebu da me prekorite.
Stavljaju se jedan upitnik i uzvicnik, no nisam Vam zbog toga skrenuo pozornost, nego da to meni licno smeta. Citajte sa razumijevanjem, moliN Vas. :ozbiljan:

---

Mogao bih napisat dosta toga, no ja zaista takve pojave ne drzim nicim posebnim. Tko svjesno zeli svjedocit tzv. paranormalnom, svjedocit ce.

Meni je paranormalno bezrazlozno mucenje zivotinja, bescutnost prema djeci, odmjeravanje zene od strane muskaraca na salteru elektrodistribucije, koja u suzama preklinje da joj se ne 'reze' struja (iskljucuju se potrosaci sa dugom iznad 200 konvertibilnih), a nitko da potegne lisnicu (a rado bi potegli kitu), pa ja to uradim; i tako te stvari.
Korisnikov avatar
By Zvonki
#2767325
Mogao bih napisat dosta toga, no ja zaista takve pojave ne drzim nicim posebnim. Tko svjesno zeli svjedocit tzv. paranormalnom, svjedocit ce.

Meni je paranormalno bezrazlozno mucenje zivotinja, bescutnost prema djeci, odmjeravanje zene od strane muskaraca na salteru elektrodistribucije, koja u suzama preklinje da joj se ne 'reze' struja (iskljucuju se potrosaci sa dugom iznad 200 konvertibilnih), a nitko da potegne lisnicu (a rado bi potegli kitu), pa ja to uradim; i tako te stvari
Priča tužne kuce...smrc
I Stardust obrati pažnju na pisanije jer našu malu kucu to pogađa,imaj srca :D
Korisnikov avatar
By EnMademoiselle
#2768613
i dalje tražim racionalna objašnjenja na određene prateće efekte tokom paralize sna

malo mi čudno i što povremeno sanjam nešto što će se sutradan desiti pa me ljudi bledo gledaju kad tek što pomenu ja ispričam šta je bilo. no te njihove reakcije me jako zabavljaju pa me i ne zanimaju razlozi nešto posebno sem što bi mogla neka loto kombinacija da uleti više inače nikad neću prežaliti što sam za prvenstvo 2014. omanula samo utakmicu koju sam sanjala jer sam mislila da neće biti taj rezultat nego da podsvesno sabotiram samu sebe heh pa mi otišlo oko 2000 evra :ozbiljan:
#2857101
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
#2920035
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!