Za samo nekoliko sati, prvi video prilog ekipe Vice Serbia o Paradi ponosa u Beogradu, postavljen na Youtube kanal, videlo je više od 20 hiljada ljudi, a komentari, kojih je do sada više od hiljadu, i dalje pristižu.
Na kanalu Vice News za koji je prilog “Young and Gay in Belgrade” snimljen, nalazi se u prvih pet video izveštaja.
Pogledajte prilog koji je izazvao bujicu komentara i reakcija. Vice Serbia najavljuje pokretanje lokalne verzije Vice.com za nekoliko dana.
Poslato: 23 Okt 2014, 17:41
od antibiotic
jebote, toliko mrznje
Re: "Biti mlad i gej u Beogradu"
Poslato: 23 Okt 2014, 18:08
od SanjicaBG
Kao sto je poznato, ovaj narod je stoka. Ne razumem da li je ovoliko prikazivanje nakaza i idiota (cca 70% vremena priloga) afirmativno za LGBT zajednicu ili ne?
Da li se neko seca zasto je Demokratska stranka izgubila izbore? Slagali su i krali, izdali sve sto moze, pa su onda dosli ovi sad.
Da ne bude i sa nama slicno?
Razmislite! Nije bas lepa rec ili okreni i drugi obraz da te udari budala resenje. Aktivnije i pametije!
nadam se da ovo nece biti shvaceno kao kompliment.
Poslato: 23 Okt 2014, 20:23
od *deni*
Komplimenti mi nisu potrebni ni od koga, najmanje od virtuelnih identiteta, samo kad sam ja unišla u snimak, to mi je dosta.
Poslato: 23 Okt 2014, 20:26
od *deni*
Ali, u svakom slučaju, ne smeta komparacija sa Tipšin Jovanu. Cenim je kao umetnicu i poliglotu.
Poslato: 23 Okt 2014, 20:44
od bas bleu
deni, ja apsolutno ne dovodim u pitanje to da je tajna tvog uspeha u izuzetno niskim standardima koje sebi postavljas. keep up with the good/poor work!
Poslato: 23 Okt 2014, 20:46
od *deni*
Mila, ja se zabavljam. Dokle god se zabavljam, smatram da sam uspešan.
Zabava mi je standard i Bog kojem se molim.
Re: "Biti mlad i gej u Beogradu"
Poslato: 23 Okt 2014, 20:49
od Horcrux
Nemam nista protiv tih ljudi, ali zasto moraju da izlaze na ulice da paradiraju? Zar ne mogu da se bave porodicnim vrednostima u svoja 4 zida?
A sto samo mlad i samo u Beogradu? Na stranu sto je prilog vezan za pride kontam da je biti star i gay u Kragujevcu, Nisu, Uzicu ili Novom Sadu pa i Beogradu isto.
Ne mislim ni da je doprinos starijih i nebeogradjana u paradiranju bas toliko zanemarljiv da bismo se toliko centealizovali i ogranicili
Ne dopada mi se naslov dakle.
Poslato: 24 Okt 2014, 02:31
od Dirrty
Meni se dopada trubač...
Poslato: 24 Okt 2014, 07:39
od *deni*
Meni se baš sviđa naslov, laskav je prilično.
Poslato: 24 Okt 2014, 15:27
od Kragi
A kad drugi sebi laskaju tako (npr. 'boy') to Vam se ne sviđa? Komplimente volite samo na svoj racun?
Re: "Biti mlad i gej u Beogradu"
Poslato: 24 Okt 2014, 17:38
od *deni*
Pa, kad sebi laskaju, to je mučno. A lepo je kad drugi to rade, laže ko tvrdi da mu to ne prija.
Re: "Biti mlad i gej u Beogradu"
Poslato: 24 Okt 2014, 17:42
od Zvonki
Sere mi se od ovakvih vesti,i laznog laskanja ne bi li se prikrio strah od starosti i od smrti
Poslato: 24 Okt 2014, 18:13
od antibiotic
ma sta pricate, ja uopste nisam tako razumeo naslov, kao da neko sebi laska.
ne radi se ovde (samo) o organizatorima i ucesnicima parade, vec je uopsteno ilustrovano kako je biti mladi gay u beogradu pored toliko homofobije sa svih strana.
Poslato: 24 Okt 2014, 18:36
od *deni*
Mmmm...da. I onda u toj ilustraciji prikazali Bobaniju, njenog '' 10-ogodišnjeg partnera '' i mene. A ne zna se ko je od koga matoriji.
Poslato: 24 Okt 2014, 18:41
od *deni*
Krivica za to leži isključivo na mladim, kolebljivim i plašljivim pederkama. Neće da se eksponiraju, pod izgovorom da je pederastija '' njihova privatna stvar ''. Jedna cvećka je skoro izustila izgovor, koji do sad nisam čuo. Veoma dovitljivo. Kaže klozetarka : '' Pederastija je emotivna i seksualna, a ne socijalna stvar ''.
Fino. Javi se Dverima da te intervjuišu, mila, biće oduševljeni.