Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Aktuelnosti javnog zivota

Moderatori: Stripi, Moderators

Korisnikov avatar
By antibiotic
#2545252
Nepravomocno... oslobodice i njih potom inc. mrtvog Tudjmana.
Korisnikov avatar
By *deni*
#2545325
Nadam se da se makar malo stidi zbog toga.
Korisnikov avatar
By Dear Lucy
#2545527
bih je najnesrećnija tvorevina balkana ikada.
Korisnikov avatar
By Laerem
#2545591
Bosna je strvina bez trunke mesa. Oglodali su je do kosti.

Da se mene pita, trebalo bi prvo uništiti Genocidnu tvorevinu (Republiku Srpsku), a od Hrvatske otkinuti sve južno od Neuma, dakle Dubrovnik - što bi bio neki oblik reparacije. A i tako bi se bar riješili tih pompoznih šupčina. :D
#2545622
A sta cemo sa 500 godina turske okupacije i poturcivanjem tamo, he? Svi ti Turci (bosanski muslimani) su nekada bili ili Srbi ili Hrvati koji su nasilno muslimanizovani i poturceni za vreme turske okupacije Balkana.

I da, vrlo je interesantno da skoro niko od Turaka (bosanskih muslimana) nije osudjen za ratne zlocine, a sa druge strane mnogobrojni Srbi i Hrvati su dobili drakonske, rekao bih previsoke kazne :( Jel to pravda???
#2545625
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2545622#p2545622]Denni85 napisao:[/url]A sta cemo sa 500 godina turske okupacije i poturcivanjem tamo, he? Svi ti Turci (bosanski muslimani) su nekada bili ili Srbi ili Hrvati koji su nasilno muslimanizovani i poturceni za vreme turske okupacije Balkana.
daj molim te, turska je bila vrhunac civilizacije u tom trenutku, a ne kugom i katolicanstvom unistena europa. da je godina 1550. naravno da bih zelio zivjeti u istanbulu. ^^
Jel to pravda???
ne, to nije pravda. pravda bi bila da je osudjeno mnogo vise srba i hrvata na mnogo vece kazne, jer su hrvatska i srbija vrsile agresiju, genocide i etnicka ciscenja, dok je bosna bila zrtva te politike.
zlocin poljaka i zlocin nacista koji je izvrsio invaziju na poljsku jednostavno nisu ista stvar. kao sto nije isto ubojstvo s predumisljajem i ono iz nehata ili u samoobrani. e sad, na balkanu je postalo jako moderno ponavljati 'zločin je zločin', što većinom čine oni koji žele umanjiti zločine svoje strane. slijedom toga, potpuno je očekivano da je u ratu armija BiH počinila ratne zločine. ali praviti se kao da je to isto kao zločini hrvatske i srbije je licemjerje i nacionalizam.
uostalom, službena srbija se još uvijek ne uspijeva odlučiti jel ratovala ili ne? šta je ono precjednik nikolić radio 1991., išao na ribičke izlete u slavoniju?

ps
i da... presmijesan je taj moment kad se vristi kako su turci nasilno islamizirali... pa sta ljudi misle, da se krscanstvo sirilo zahvaljujuci lijepim rijecima? :lol:
#2545629
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2545622#p2545622]Denni85 napisao:[/url]A sta cemo sa 500 godina turske okupacije i poturcivanjem tamo, he? Svi ti Turci (bosanski muslimani) su nekada bili ili Srbi ili Hrvati koji su nasilno muslimanizovani i poturceni za vreme turske okupacije Balkana.

samo srbi i hrvati? nishta bogumili?

i ta pricha da se islam shirio ognjem i machem uopshte ne drzi vodu
to jednostavno nije istina
jedna druga religija se shirila svetom ognjem i machem...
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!