A morate priznati da je sada oblik naše zemlje na karti sexivnijeg oblika.
jeste stvarno
izgleda ko čika egzibicionista sa dignutom pišicom
ta pishica je obris severnokosovskog kraja (Kos. Mitrovica, Leposavic, Zvechan). no, de-facto pripajanjem ovih Srbiji, paradoksalno, ce chika egzibicionista ostati bez dignute pishe, vishe s izlozenim donjim gacama.
izgleda ko čika egzibicionista sa dignutom pišicom
to je utjecaj SPC-a...
Poslato: 12 Nov 2010, 01:21
od Morgan Le Faye
Još da je i bez Vojvodine...
Poslato: 12 Nov 2010, 01:21
od Loni
Mene Sirbistan i dalje podseća na lava.
Samo što sad stoji samo na jednoj nozi.
Poslato: 12 Nov 2010, 01:25
od 2kune
Kosovo mu ga sad dođe kao grmić izad kojeg se krije Pahomije...
Poslato: 12 Nov 2010, 01:35
od Vel boy
mene Srbistan podseca na neku starohanku u kolu, glava i marama joj Vojvodina, rubac kojim vitla u ojha fazonu Djerdap, jedan opanak u Sandzaku, drugi u Juzno-Moravskom kraju (Leskovac, Vranje).
BiH me podseca na neku nenetinu u dimijama koja bezi od Srbije a trchi Hrvatskoj misleci, glupa Bosanka, da ce joj Hrvatska pomoci ili shta
Hrvatska me podseca na neku rashcherupanu, raspadnutu starohanku, opet, arogantnu do zla boga, veceg nosa i od glave i od ponosa, gleda na zapad a nikad ne stize tamo.
Crna Gora me podseca na nekog sklupchanog djeda guslara koji aralauche i gusla tuzno tugovito (tugoVIto- izgovoriti da naglasak pada na penultimate slog)
itd........
Poslato: 12 Nov 2010, 01:39
od Loni
Već smo imali temu o oblicima.
Ja sam je postavio i zvala se - Naša geografije - pornografija
Iris me je posle te tema zvala da joj gledam u šolju,
a ja sam od Albanije video mali kurac, od Švedske veliki, od Makedonije dupe...
Bosna je jedno obično kokošije krilo, a Kroejša raširene makaze, s tim što je jedan kružić na vrhju makaza Istra, a drugi fali.
Poslato: 12 Nov 2010, 01:39
od sing&dunum
@ Vel boy
Hahahahaa...
@ 2kune
Hhahhahah...
Poslato: 12 Nov 2010, 01:48
od VANGEL
Nista novo a i neiznenadujuce .
Poslato: 12 Nov 2010, 01:48
od 4NY K3Y
u, jbt, kako cu sad da veceram o stresa?
Poslato: 12 Nov 2010, 01:51
od bu
ima sutra bude opsta havarija po novinama itd..a vec preksutra se za to nece ni znati..bice Koje Kosovo?o cemu pricas? jbg
Kosovo mu ga sad dođe kao grmić izad kojeg se krije Pahomije...
..dok Artemije i pratioci mu,najavljuju osnivanje "prave svetosavske crkve":evilgiggle:
Poslato: 12 Nov 2010, 05:04
od Zonche!
Zagasi i makni se.
Poslato: 12 Nov 2010, 06:40
od deran
vreme ja se polako privikavamo...prosto je smešno kad ide vremenska prognoza i oni uporno daju temperaturu u prištini...mogu komotno reći i za budimpeštu,meni je svakako bliža...
a ja sam od Albanije video mali kurac, od Švedske veliki, od Makedonije dupe...
Bosna je jedno obično kokošije krilo, a Kroejša raširene makaze, s tim što je jedan kružić na vrhju makaza Istra, a drugi fali.
lololol...
makaze , je l? znači, daytonski pregovori su išli ovako nekako: