Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Prijateljstvo, druženje i ostale radosti socijalizacije

Moderatori: IriS, Moderators

Korisnikov avatar
By EnMademoiselle
#2656854
organizmu prestani da proizvodiš spid više jebote bog nemam lekove da smirujem hiperaktivnost
Korisnikov avatar
By EnMademoiselle
#2658870
opet počinješ............................................. neće da može ovako.
Korisnikov avatar
By EnMademoiselle
#2659062
joj aj samo probaj da se zaljubiš dan pred faks ima da te tučem svaki dan
no tebi će tad biti lepo i slatko sve i da te biju jel da?
jebem li ti sunce.

spavaj sad ajde ubijaću te u pojam kad ti mozak bude bio u punoj snazi pete brzine razmišljanja sad mi se ne isplati nije dovoljno sadomazhistično. :*
By Aven
#2659947
Ja:
Kako bi bilo da nadolazeći tjedan ne radiš ništa drugo osim matematike, gledanja filmova/serija i možda malo trčanja, bajkanja i neobaveznog čitanja?

Ja:
Bilo bi lijepo.
Korisnikov avatar
By gossip
#2660018
opetrecujes se glupostima

as always
Korisnikov avatar
By EnMademoiselle
#2662085
samo se iskurčavaj sa tako osetljivom kožom pa neka ideš sutra modrog lica na faks. glupačo.
By Aven
#2662284
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2662060#p2662060]Hys. napisao:[/url]
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2661880#p2661880]Aven napisao:[/url]Zapravo bi bila olakšavajuća spoznaja da te prvi dojam prevario. Barem jednom. :/
to je bas zamorno kad je tako, ne :(? I znas da ako se ne poslusas i racionalizujes da ces opet bit u pravu.
Ha gle, i ta priča ima dvije medalje. :)

Činjenica je da mi NE ZNAMO kako će se neke situacije razriješiti i završiti, već da smo skloni funkcionirati po ustaljenim obrascima ponašanja do kojih su nas dovela naša prethodna iskustva. I onda se kasnije funkcioniranje nerijetko pretvori u self-fulfilling prophecy, kad krenemo (ne)svjesno odbacivati sve što se ne uklapa u naše obrasce. A sve sa svrhom da bismo na koncu mogli reći: ZNALA SAM!
Svakako je lakše nego priznati da smo bili u krivu i/ili otvoriti se 50:50 mogućnosti da ćemo (opet) biti povrijeđeni/razočarani.

Zato bih radije ovu svoju rečenicu nazvala trenutkom slabosti. :D
Žestoko me oprao PMS. : (

OT: Uči.
  • 1
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 51
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!