Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Prijateljstvo, druženje i ostale radosti socijalizacije

Moderatori: IriS, Moderators

Korisnikov avatar
By Dark Walker
#2800533
Kad god im se zahvališ zato što si dobila kusur u naturi, ONI ti uvale i ono što si im prodala! :uplasen:
Moraš da kupiš kusur jer ćeš tad prodati i dušu!

Korisnikov avatar
By Dark Walker
#2802666
Ne luduj zato što su te apstinenti jebali u snu! :sanjaljubaf:
Negiraj pokretima gl00ve da su to radili tako što ćeš glavu pomerati napred i nazad (a ne levo-desno) da bi (do)pušio! #(do)punio
Nek sipaju kroz dno da ne bi presu(ši)li i prepušili. :roni:

Korisnikov avatar
By Kler
#2803491
Ne znas ti sta ces sa sobom, vidim ja.
Korisnikov avatar
By Dr_Shortbus
#2803493
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2802377#p2802377]tajfun983 napisao:[/url]Magični :smilegrin: , ti bi to trebao znati a ne pretpostavljati.

Trebali smo se upoznati prosle nedelje, ali BUS nije mogao.
Sa mnom je teže ugovoriti susret nego sa Sofijom Loren. :lepeza:

I susret se dogovara preko telefona, vibera, fejsa i dr. društvenih mreža. A ne preko foruma na koji svratim jednom ili nijednom dnevno. :nono:
Korisnikov avatar
By Kler
#2803764
Koliko sam ja predivno bice kada sam zaljubljena. Kada sam zaljubljena toliko sam savrsena, da bih se sama u sebe zaljubila. :bush: :bush: A kada se odljubim, majko mila, ubijte demona, spalite, kolac u srce, pobacajte pepeo na razlicite krajeve sveta. :seljache: :seljache: :seljache:
Korisnikov avatar
By Urbana_Seljanka
#2803765
[url=https://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2803764#p2803764]Kler napisao:[/url]Koliko sam ja predivno bice kada sam zaljubljena. Kada sam zaljubljena toliko sam savrsena, da bih se sama u sebe zaljubila. :bush: :bush: A kada se odljubim, majko mila, ubijte demona, spalite, kolac u srce, pobacajte pepeo na razlicite krajeve sveta. :seljache: :seljache: :seljache:
Nakon zaljubljenosti,ti tad zavoli
pa ce trag tvoj oslikavati i sjenku tvoju , sricom, na putu kojim krociš.
Ne rimuje se kao tvoje, ali kuzis sve :cvet:
Korisnikov avatar
By Kler
#2803766
[url=https://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2803765#p2803765]Urbana_Seljanka napisao:[/url]
[url=https://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2803764#p2803764]Kler napisao:[/url]Koliko sam ja predivno bice kada sam zaljubljena. Kada sam zaljubljena toliko sam savrsena, da bih se sama u sebe zaljubila. :bush: :bush: A kada se odljubim, majko mila, ubijte demona, spalite, kolac u srce, pobacajte pepeo na razlicite krajeve sveta. :seljache: :seljache: :seljache:
Nakon zaljubljenosti,ti tad zavoli
pa ce trag tvoj oslikavati i sjenku tvoju , sricom, na putu kojim krociš.
Ne rimuje se kao tvoje, ali kuzis sve :cvet:

Zavolim ja, samo me monotonija i jednolicnost brzo ubiju u pojam. :spava:
Korisnikov avatar
By Macan86
#2805299
nisi zaljubljen...nisi...samo si se malo
naložio na klinku jer je sramožljiva i tebia je to simpatično jer su ti intersantni čudaci koji podsećaju na tebe i menjaju boje kao semafor kad ih nešto pitaš...99%devojaka ti se ne sviđaju,i taj 1% što ti se sviđa su uglavnom pogrešno protumačena osećanja sa tvoje strane...
znaš koje si sranje napravio sa saškom...savca sreća pa je ova pametna pa te je odbila inače bi i nju izludeo jer i sam znaš da kada se vratiš kući da ćeš je kulirati zbog onog trola sa prevodima jer da,tebi su cure zanimljive samo dok se muvate a kad je smuvcaš ne znaš šta ćeš s njom...

i da,idi ukevet,popio si 6 heinekina što je i previše za tebe
Korisnikov avatar
By Dark Walker
#2806305
Šefovi uglavnom vežu radnike da bi ih (ot)pustili!
Mozeš uvek da odeš kod nadređenog po strani zadatak kad otkaz otkaže da bi se domaći neradnik držao po strani.
Tad će srednji put biti na levoj/desnoj strani!
Korisnikov avatar
By Macan86
#2806339
ok...možda si se malo zaljubio...pa šta? ti se zaljubiš na svakih 10 dana i to te tako prođe...
al ovo te još drži...
Korisnikov avatar
By voodoo
#2806340
kreni vec jednom u tu Bosnu!kreni!to je tvoj hannan
Korisnikov avatar
By Macan86
#2807206
šta si ti očekivao? naravno da neće da izađe s tobom među ljude...
Korisnikov avatar
By Macan86
#2807841
Retardirani idiote,prekini da zavisiš od drugih da ti popravljaju raspoloženje.To nije zdavo po tebe jer ti pravi da se osećaš još gore i usamlenije kad te direktno ili indirektno oteraju u kurac.Znaš da ne sme raspoloženje da ti zavisi od drugih ljudi...i ne sme da te da te dotiču gluposti bezdušnih idiota za koje znaš da se trude da ti po svaku cenu naprave pakao od života,pusti ih,nek se svađaju,nek rade šta im je volja,ne obraćaj pažnju na njih
Korisnikov avatar
By voodoo
#2808285
sve ce biti u redu, opusti se i uzivaj u letu
  • 1
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!