Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Prijateljstvo, druženje i ostale radosti socijalizacije

Moderatori: IriS, Moderators

Korisnikov avatar
By Noctis Lucis Caelum
#2759493
Ja bih pre rekao "kakve su ti gaće, takav ti je život", al mene niko ništa ne pita.

Elem, OT: Nikada se ti nećeš opametiti.
Korisnikov avatar
By Dark Walker
#2759498
Potvrdila si da možeš s lakoćom da završiš dosta težak i naporan posao i treba da se osećaš dobro. :profesionalna orijentacija:
Korisnikov avatar
By Dark Walker
#2759565
Sad mi je lepo zato što sam izoštrio čula. To je valjda prirodno stanje koje nastupa posle uspešno obavljenih poslova.
Korisnikov avatar
By Dark Walker
#2759654
Nisu mi važne besmislene stvari, energiju ću trošiti pametno. :whatever:
Korisnikov avatar
By Macan86
#2759910
Nemaš šanse ni u ludilu...ni u snu...ni u paralelnom univerzumu...ne razmišljaj o tome uopše...prekini nesrećo!
I aman konjino jedna zar nisi još zimus objasnio sebi to da su veće šanse da te spuca meteorit...I nisi li usmerio pažnju na nekog drugog u zanje vreme...seti se toga...vrati se nedoumici da li da pogužvaš onog lika na romeu ili ne...ma usmeri pažnju na bilo šta drugo.
Zašto uvek hoćeš nešto van tvoje lige? Zašto bre tupane?
Gle,nizak si,građen si kao panj,imaš 10 i malo više kg viška,imaš žensku facu i još po nešto...ništa u životu nisi postigao,živiš s kevom i babom,i pravoslavno zatucanim burazerom...Ne da je van tvoje lige nego je bilion svetlosnih godina van tvoje lige...
Korisnikov avatar
By Macan86
#2759980
ti imaš stokholm sindrom el šta? jbte spakuj se i gubi se od njih,šta više čekaš
Korisnikov avatar
By AndrieExilia
#2760080
Oke, napravila je izbor umesto tebe. Sad prestani da se cudis, to si u stvari i zelela jer je tako nabolje. nastavi dalje.
Korisnikov avatar
By Dark Walker
#2761367
Tebi treba normalna država i feministički sistem u ovoj jebenoj državi!
Problem je u krvoločnim nacistima koji mrze жене, ЛГБТ популацију и оне који их подржавају.
Oni mogu da prave haos samo u ludnicama da bi naš provod bio "luđi". ^^
Pozdrav za ekipu iz zadnje klupe koja radi punom parom. :moonwalk:

Slika
Korisnikov avatar
By Macan86
#2761629
naivčino glupa,seti se Tihija i toga koliko uopšte vredi kad ti neko glumi da mu je stalo samo da bi dobio pažnju kad mu je bilo dosadno...Seti se kako si ispadao sebičan kada si ti tražio pažnju od njega kad mu nije bilo zgodno i kad je imao "pametnija posla"...Isto tako je i sad ovome stalo i da se uoznate isti taj odnos bi ste imali.Ne pravi se kao da ne vidiš,ne pravi se kao da ti nije očigledno,ne laži sebe samo zato što si slab na njegove ogromne,zelene oči i zeliš da on bude ono što ti želiš.Većina momaka su takvi,posebno s tobom.

eee da,i kad smo kod sećanja,seti se Mladenke,Dejana,Ivana i ostalih tvojih drugara iz osnovne i srednje koji su bili tako dobri s tobom da bi im šaputao na bilogiji,engleskom,da bi im radeo crteže za likovno i tehničko...El ti nešto možda liči na to? Šta misliš? Hmmm? Čisto se malo seti toga pre nego što nekog kreneš da posmatraš kao prijatelja da niko od njih nije hteo da mrdne prstom kad su te ostali vređali i da su ti se čak i smejali...Ma alo bre,niko od njih nije ti došao na nijedan rođendan,pola od njih su se lutili kad si ih pitao što ne dolaze a pola od njih lagali da nisu hteli da ih puste njihovi...
Nemoj da budeš toliko očajan za pažnju da tako nešto sad računaš za prijateljstvo...
Korisnikov avatar
By Macan86
#2762799
neee mačak,fuj to,fuuj....nevaljali mačak! srami se!
Korisnikov avatar
By Macan86
#2763339
koji je bre đavo ušo u tebe? ništa se između tebe i njega ne dešava više od drugarskog kuckanja i ne bi uopšte trebao da imaš grižu savesti za neku kafu koju još nisi ni popio sa likom s kojim se dve godine razvlačiš na roneu...ma čak i da ne bude samo kafa opet prekini jer to je samo kuckanje koje ionako ne vodi nigde i najverovatnije da te on ni upola ne gotivi kao ti njega,a ua ovog sa romea bar znaš da se loži na tebe...

i prekini da zvučiš kao patetični neki klinac kom je to najveći problem koji ima!
  • 1
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 51
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!