Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Ostale teme i diskusije...

Moderatori: Stripi, Moderators

Korisnikov avatar
By gossip
#2807557
ma salim nisu zlice....mnogo :D

jupiter lepo radi svoj posao u X-oj
od kada je saturn usao u XII zatisje....vecinu vremena sedim kuci i ucim....povremeno odem na neku kafu...

covorovi ce mi biti u konjukciji sa asc/dsc tokom perioda raka/lava i bice solarna eklipsa u lavu tacno na mom stepenu descedent,zanimljivo.
Korisnikov avatar
By gossip
#2808650
Okej da sumiramo tranzit Jupitera kroz Xto polje i prvi povratak Saturna so far:

Raskinuo veridbu
Nasao ubedljvo najboljeg stomatologa u Beogradu
Dao otkaz u Benettonu
Obezbedio sebi finansije za narednih godinu dana(a s'obzirom da sam radio skoro cele dvadesete vala zasluzio sam godinu dana pauze...mozda neki part time na prolece/leto....mozda)
upoznao oca na jedan sasvim drugaciji nacin
zavoleo macke (jos vise)
upisao prekvalifikaciju za veterinarskog tehnicara (ceka me posao posle volontiranja/staza)
plakao nad knjigom iz anatomije
plakao ljudima na telefon zbog anatomije :lol:
zatvorio se u stan i ucim,povremeno izadjem da se vidim sa drustvom ili na neki date (so far so boring)
Korisnikov avatar
By gossip
#2809620
Imao skype seansu sa zenom koja je psiholog/astrolog. Dopada joj se moj natal. (?!)
Rekla mi je koje bihevijoralne promene da napravim vezano za kvadrat Sunca i Saturna koji imam natalno,da ublazim/iskoristim maximalno taj aspekt,pogotovo sada kada imam povratak Saturna.
Nije mi rekla da hranim gavrane subotom kao Alexander :lol: ali mi je dala neke sasvim prakticne i logicne savete. Na neki nacin je to bila i psiholoska seansa ne samo astroloska.
I rekla mi je da me ozb veze pa i moguc brak tek cekaju. Da se ne razocaravam u ljubav.
Korisnikov avatar
By gossip
#2811668
Pocela je nova astroloska godina aka sezona Ovnova...ocekuje nas jedna veoma rapidna godina jer su vecina planeta u kardinalnim(pokretackim) znacima.

I ove godine ce se roditi kvalitetni Ovnovni....malo kontradiktorni sami sa sobom...ali svakako kvalitetni.

Slika
Korisnikov avatar
By gossip
#2812667
Ne bi bilo lose da sledece nedelje iskoristim tranzitnog merkura,pa da odgovaram/"skinem" deo gradiva za ispit u junu,
Korisnikov avatar
By gossip
#2812865
Lepo mi je od kada se Saturn vratio kuci (u Jarca) jeste malo usamljeniji period (koji trosim na ucenje) sto je i neka simbolika XII polja...verovatno(sigurno) ovoj lepoj fazi doprinosi i jupiter
Korisnikov avatar
By sallys
#2812867
ovan&strelac i mesec i venera su mi u ribama.

emotivna ovca poyy
Korisnikov avatar
By gossip
#2814149
^ zaboravite ovo sto sam gore napisao,ne prijaju mi

iako vecina se ne razume/interesuje u astrologiju moram da vam kazem da je imati natalno saturna u XII jedno veliko sranje,kada imate povratak i tranzit saturna kroz XII-to,to je jos vece sranje....kao kuca sa dobrim temeljom kojoj se polako ruse krov,zidovi,prozori...
Korisnikov avatar
By gossip
#2814704
Poslednji ispit dajem u oktobru a tada ce Jupiter na vrhu moje kartu.
Diplomu cu dobiti u januaru,tada cu imati egzaktan povratak Saturna,i onda pod kvadratom Saturna krece otplacivanje mog "duga Bogu i narodu" aka drzavni staz/ispit aka rad za dz.
Volim astrologiju,tako je istinita a svako ko misli suprotno "slep" je.
Korisnikov avatar
By gossip
#2815661
pomislih da ce ova 29ta da me uozbilji i povratak saturna...ja jos gori :lol: jos kad udje jupiter u strelca juuuuu :D
Korisnikov avatar
By gossip
#2816677
trenutno srecno veren za devicu/strelca sa jupiterom na podznaku koji lepo trigonira moje sunce,stelijumom u lavu i mesecom tacno na mom suncu

device....ne mozes sa njima....ne mozes bez njih
Korisnikov avatar
By gossip
#2816698
zzzzjuuuu pa ja sam u saturnovom povratku sada :D
Korisnikov avatar
By gossip
#2816892
[url=https://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2816698#p2816698]gossip napisao:[/url]zzzzjuuuu pa ja sam u saturnovom povratku sada :D

trenutna situacija: sve ide glatko,osecam se slobodnije,opustenije,samopouzdanije,opustenije i kao ja vise nego ikada,kao da su lanci spali,neka poglavlja su se zavrsila (i neka su) videcemo dalje (sad sam se izbaxuzirao :D)

ostace mi zivotna misterija gde mi je MC jer je razlika 15 sekundi izmedju znakova,mada ipak mislim da je skorpijica zlica :D

jedva cekam saturna (i jupitera) u vodoliji to ce biti blagostanje
Korisnikov avatar
By gossip
#2817524
Saturn u XII je ubedljivo najgora pozicija za natusa,ja sam imao srecu sto je u svom znaku (Jarcu) pa to kao malo slabi negativan uticaj.
Trenutno sam u povratku/kvadratu sa Suncem,i poslednja dva meseca se toliko sranja desava da moze knjiga da se napise,jedino dobro sto sam shvatio u celoj prici jeste to koliko sam jak i istrajan,mada nije kao da sam imao druge opcije.
Korisnikov avatar
By gossip
#2819518
Ova tema umrla. Procvetao mi je astro hobi,ako neko hoce da mu gledam natal kada imam vremena neka pise u inbox.
  • 1
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 72
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!