Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Ljubi, ljubi al glavu ne gubi

Moderatori: KorvinOdAmbera, Moderators

Korisnikov avatar
By mega therion
#2643919
Ja i dalje ne verujem da je proslo vise od godinu dana kako smo se videle poslednji put.
Korisnikov avatar
By Anhedonie
#2643943
jednom cu sve negativne emocije koje mi se gomilaju zbog tebe da utrosim u to da te krvnicki izjebem nekoliko puta. bice to cisto zivotinjski, bez trunke romantike, samo bes i mrznja usmerena samo ka tebi. zelim da se osecas kao bezvredno govno sve vreme i da jedva cekas da zavrsim a kad zavrsim da ti nedostaje i da molis za opet. steta sto znam da si dovoljno bolesetan da i ti to zelis.

@notmyhusband
Korisnikov avatar
By marzipan
#2643947
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2643943#p2643943]Anhedonie napisao:[/url]jednom cu sve negativne emocije koje mi se gomilaju zbog tebe da utrosim u to da te krvnicki izjebem nekoliko puta. bice to cisto zivotinjski, bez trunke romantike, samo bes i mrznja usmerena samo ka tebi. zelim da se osecas kao bezvredno govno sve vreme i da jedva cekas da zavrsim a kad zavrsim da ti nedostaje i da molis za opet. steta sto znam da si dovoljno bolesetan da i ti to zelis.

@notmyhusband
pridruzujem se ovim cestitkama :D ali ja mog dingospo-a necu imenovati :P :odlicno:
Korisnikov avatar
By Anhedonie
#2643951
pa nisam ni ja imenovao, napisah samo da mi nije muz. a to je jako puno ljudi :lol:
#2644966
Over the rainbow
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2643596#p2643596]Over the rainbow napisao:[/url]Banovan/a: barni
Razlog: Spam
Trajanje: dok se malo ne nadise svezeg vazduha

da ti se zahvalim
nisam pogresio kada sam rekao da si dobar izbor za moderatora, potvrdila si to! :D
trebalo mi je taj dan svezeg vazduha
to pod jedan
pod dva
da nisi brzo reagovala i banovala me 7 dana, bilo bi mesec od nekog drugog

trazim onaj smajli sa cvecem i ne mogu da nadjem, evo ti
:lubenica:

:D
Korisnikov avatar
By mOwbid
#2645247
tündika vam je spremila barackos lepényt, kaže, ponesi buzikama. :wundy:
Korisnikov avatar
By Hys.
#2645767
sad sam gledala ne pise call waiting - znam sporije ces vidis mejl i u2u - el sad slobodno?

edit

hm

nikako da te savatam :)
Korisnikov avatar
By gossip
#2645885
but I kinda fucked your guy
and you kinda have no idea
Korisnikov avatar
By AndrieExilia
#2646612
Mogla bi da me poljubis kad me budes videla...onako kao poklon, i bicu happy :)
#2647290
Ma je li ti konačno jasno, ćurko jedna, koliko si glupa i zasto se nismo videli toliko dugo tj. zasto izbegavam tvoje pozive godinama?
Nije dovoljno reci moj drug iz srednje je gay i ok sam sa tim a da ti istovremeno tuđ pederluk bude osnov za diskriminaciju u tvom zatucanom sistemu vrednosti.
I prekini da se pravdas, niti ti to trazim, niti sam cuo nesto novo. Zabole me. Davno sam u fazi da cak i kao gay biram drustvo pa neka je ono i str8 :D
Crkni!!!! :D
Korisnikov avatar
By EnMademoiselle
#2647322
opasno se merimo po debilu u poslednje vreme :lol:
pobeda je potpuno neizvesna ali jedva čekam da vidim šta će presuditi
Korisnikov avatar
By Oziris
#2647468
Ja cu danas pre tebe da dohajam. I spremicu ti rizoto sa morskim plodovima. I pivo cu ti kupiti. I puno cu te ljubiti i maziti. :love:
  • 1
  • 108
  • 109
  • 110
  • 111
  • 112
  • 177
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!