Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Iskustva, podrška, ...

Moderatori: KorvinOdAmbera, Moderators

Korisnikov avatar
By stardust81
#2819789
O bože, ponadao sam se da je ova tema yaključana i maltene obrisana :giggle:

OK, situacija se nešto izmenila... Testirao sam sebe, bio u inostranstvu, što mi je jako prijalo, i to sam. Skontao sam da i te kako mogu da budem samostalan, ali sam i skontao koliko je ona bespomoćna bez mene... Konkretno, za taj period kada nisam bio u zemlji, morao sam zamoliti svoje prijatelje da joj pomognu, ako nešto baš zatreba...
Po povratku se situacija samo odvukla u pravac ćutanja o svemu.
Evo pre par meseci je upoznala mog tadašnjeg dečka. Bio je dva puta kod mene.
Iznerviralo me je kako je iskoristila trenutke, kada sam npr odlazio do prodavnice ili tako nešto, da ga navata da priča sa njim, da ga ispituje i da mu soli pamet...
Čak sam hteo da se posvadjam sa njom zbog toga što radi, ali mi dečko nije dozvolio...
BTW, ubedjuje me da nadjem sad drugarice, pa da idem s njima na more.... (Like that's gonna happen :jebise: )

Poenta, sve traži vreme...
Korisnikov avatar
By Markiza
#2819811
[url=https://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2785911#p2785911]ZlatnaPtica napisao:[/url]Teško je živeti bez podrške roditelja, pogotovo kad nestane tako preko noći. Dozvoli prijateljima da ti budu od pomoći, treba ti sistem podrške dok je ne nađeš u sebi.

Stres ume da uništi zdravlje, a organ koji je na prvoj liniji odbrane je mozak. Čuvaj glavu! :hug:

I da, nema pravljenja kompromisa sa majkom. To ne vodi nikuda. Baš nikuda. Budi neapologetičan i odvažan, teraj po svome, radi se o tvom životu i tvojoj sreći.
Fenomenalan odgovor...
Inace sam iste glupave predloge godinama dobijala, jedva su skontali neke stvari, prestali su sa kompromisima i uslovima "A da uradis i ovako i onako." ili "Ako uradis to i to..."
By Lord
#2820481
Vreme je jedino sto ce resiti vas problem. Ovo mogu iz licnog iskustva da potvrdim. Prosao sam kroz apsolutno identicnu situaciju i mogu ti reci da od zene koja je nekada ludela na pomisao da sam sa muskarcem – danas imam majku koja mog decka od mene “brani” ukoliko mi se omakne da nesto lose o njemu kazem u njenom prisustvu.

Jedino sto ti je za savetovati je : ne odustaj od nje! Kako god okrenes, jedina je na planeti koja te bezuslovno voli, pa makar i tako nevesto.

S tim da si na sopstvenoj kozi osetio posledice nedostatka razumevanja i tolerancije, upravo ti treba da budes taj koji ce iste primeniti prema drugima! ;)

Srecno!
By whacked
#2850420
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
By whacked
#2912815
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!