Gej Srbija

www.gay-serbia.com
Svet

Rusija: Zakon o neširenju gej propagande štiti mlade

srna  ·  Rusija  ·  Odabrao: M  ·  Dodato: 19. AUG 2013
Pomenuti Zakon zabranjuje promociju homoseksualnosti maloletnicima

Ruski ministar za sport Vitalij Mutko rekao je da je Zakon protiv širenja homoseksualne propagande namenjen za zaštitu mlađih generacija, čija psiha još nije formirana.

"U više navrata sam ponavljao i još jednom ću razjasniti, ovaj zakon ne uskraćuje pravo bilo kojeg građanina, bez obzira da li je sportista, učesnik, organizator ili gost koji je tek stigao u Rusiju", rekao je Mutko na konferenciji za novinare povodom zatvaranja Svetskog atletskog šampionata u Moskvi.

Prema njegovim rečima, zakon je namenjen za "informacionu zaštitu mlade generacije". On je istakao da je svrha zakona da bude pružena zaštita mlade generacije od netradicionalnih seksualnih odnosa na isti način kao i od opijanja i drogiranja.

"Kada odrastu, onda neka rade sa sobom šta žele", kategoričan je Mutko.

Zakon zabranjuje promociju homoseksualnosti maloletnicima, mada ruski zvaničnici tek treba da razjasne na koji će način biti sprovođen.

 

Vaši Komentari
A sta je to tako netradicionalno u seksualnom odnosu izmedju dva muskarca? Oralni i analni seks? Smesno. Uporedjivanje zloupotrebe alkohola i narkotika sa upraznjavanjem seksa medju mladima predstavlja jos jedno dno ruskog klerofasizma.
Dedinje, Srbija · 19.08.2013, 16:33
Onda maloletnici nece smeti da udju u Baljsoj i Marinski na baletske predstave ili ce morati oko 70% muskog baletskog ansambla i solista da bude uhapseno jer izlaskom na scenu rizikuju da "vrse" propagandu homosksualizma!!!Kako ih nije blam,mnogi gay umetnici su proslavili ime Rusije!
Beograd · 19.08.2013, 10:14
© 1999-2015 GAY-SERBIA.COM. ALL RIGHTS RESERVED. GEJ-SRBIJA.COM. SVA PRAVA ZADRŽANA.