Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Zdravo, živo!

Moderator: IriS

Korisnikov avatar
By acid drop
#2687996
pa jedva čekam da derem kolena na rolerima. :love:
Korisnikov avatar
By elizevin
#2727906
ako si ja, disanjem u blizini slatkisa -_-
Korisnikov avatar
By gossip
#2797526
radim to uspesno vec godinama :lol:
prirodni talenat :lol:
samo sto se vise ne komplexiram oko toga
Korisnikov avatar
By EnMademoiselle
#2797567
skontala sam!! ako napravim sebi jednog klona koji će mi samo sručivati hranu u grlo jer su mu jednako smešni debeli golubi a ja postanem golub MOŽDA se ugojim ;DD
Korisnikov avatar
By Markiza
#2798915
[url=https://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2798910#p2798910]emo_haos_ napisao:[/url]kako?
biti žena.
Moram da te quote da bih dodala Biti žena u trenerci. Ja sam skontala tek kada sam skinula trenerku pre 2 godine (kada sam mnogo više radila i manje se kretala), i obukla pantalone koliko sam se ugojila. Kako sam se gojila tako se trenerka širila i ono nemaš osećaj da se s tobom nešto dešava. (pride nemamo ni veliko ogledalo pa da vidim kako sam otišla u širinu) Došlo mi da je spalim!
Korisnikov avatar
By Sunce
#2798965
Raditi posao koji je vezan za sto, sedenje, pisanje, spavati manje, jesti pre spavanja.
Korisnikov avatar
By Sunce
#2798968
A sto se trudis da se ugojis? To je odlican odnos mase i visine. Metabolizam ti je takav i ne treba da silujes telo da se goji.
Korisnikov avatar
By tajfun983
#2798969
^ Rastao mi umnjak pa nisam mogao da zinem, odnosno da jedem. Kilaza pala na 51, ali su me gorepomenute namirnice vratile na 54 (i raste).

Sta znam, nije meni idealno 60 sa 180, prije 70 sa 180 za muskarca.
By Kragi
#2798985
[url=https://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2798968#p2798968]Sunce napisao:[/url]A sto se trudis da se ugojis? To je odlican odnos mase i visine. Metabolizam ti je takav i ne treba da silujes telo da se goji.
Apsolutno. Kad ne lupetas o parfemima i modi obicno kazes nesto pametno :smeh:

(Opet se zezam al ces da nadrvis kurac znam)

A najvise me iritira kad krenu da seru kako je za muskarce idealna masa visina minus 100 i onda kad ja pitam kako je Novak osvojio sve sto se osvojiti moze sa 188 i nesto malo preko 70 kila, obicno zaneme.
Ne postoji idealna masa, svako u skladu sa svojim genetskim predispozicijama, zeljama, profesiji i sl formira istu. SZO istu definise kao zdravu ili nezdravu u skladu sa propisanim BMI a optimalna je dovoljno fleksibilna da je ok biti i mrsav i debeljuckast. :D
Sad, licno nezadovoljstvo je druga prica ali nemojte se vaditi na glupe stereotipe o muskarcima i zenama.
Korisnikov avatar
By Sunce
#2799559
Ako se budemo videli, poklonicu ti Mg da se malo smiris, Kragi! A onda cu te lupiti. :carica:
By Kragi
#2799578
Vazi. Ti, Sixto, Dante i ja idemo kod medzika na veceru pa me lupi.
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!