Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Stari, zamalo izgubljen deo foruma za zezanje i spam!

Moderatori: IriS, Moderators

#2641991
nije, lako je, hints su tu / ova fotografija je kao neki rebus, ili platno od van Ajka, svi elementi imaju simboliku.

disclaimer: iako ova zanosna Ivana sirena po svim svojim psiho-fizičkim atributima najviše podseća na mene (znam), nisam ja u pitanju.
Korisnikov avatar
By bern
#2641995
Fali krst ++++ :/ tako da nemam hintova.
#2641997
ajde, vidim da vam je teško, pa jedna usporedna analiza likovno-kompizicionih elemenata:

kraljica muzike: checked ✓✓✓
Ivana (iWanna): checked ✓✓✓
pištolj kojime se ona sprema to shoot, odnosno shut: checked ✓✓✓
lokalni masturbatori iz male moštanice na profilu ivane sirene, tj. drkulje, koji postaju glasovnom promenom trkulje: checked ✓✓✓

VREME CE POKAZATI KO JE IVANA SIRENA NA FORUMU POZ
Korisnikov avatar
By bothways
#2642007
i tako je ova tema izgubila i ono malo smisla što je imala
Korisnikov avatar
By AndrieExilia
#2642430
pa ljudi hvala vam! :D Ja sama osim kose ne vidim slicnost ali hvala :D :*
#2642447
Zeli da te postedi, jer ako ga vidis uzivo krepat ces od opetovanog drkanja i ceznje da ti ga metne. Uvidjas li sad koliko ima obzira prema tebi i kako se iza te fasade nadrkanosti krije jedno toplo srce koje zvoni za sve? :ozbiljan:
Korisnikov avatar
By Korak
#2642470
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2642447#p2642447]alexandermagic napisao:[/url]Zeli da te postedi, jer ako ga vidis uzivo krepat ces od opetovanog drkanja i ceznje da ti ga metne. Uvidjas li sad koliko ima obzira prema tebi i kako se iza te fasade nadrkanosti krije jedno toplo srce koje zvoni za sve? :ozbiljan:
koji si ti jadnik..

ironije li, nije prostacki samo prema zvonkiju, nego i prema mdna (osim ako nije narcisoidni idiot). kome valjda zelis da iskazes naklonost, jer uvlacis mu se povazdan u bulju po forumu grabeci svaku ma kako besmislenu priliku ..
#2642474
Voah ok ajde iKorak iskuliraj,dakle ja se ne osecam jadno niti prostacki zbog nekoga tamo trola alexander bla bla(pokusavam da ubedim druge kako sam ja produhovljena osoba kroz nik iako nikoga to ne zanima) to je smao text covece iskuliraj ga,i ovo je takav forum da ljudi mogu pistai svakake baljezgarije i svakoga prozivati a kao imaju neka pravila right...
Interesantno je styo sada ja kazem iskuliraj a znam da cu ja da isto tako nekoga branim ovde an forumu zbog ovakvih "produhovljenih" komentara kao sto je njegov
#2642478
Korace, ne uvlacim se, vec sam se uvukao toliko da mi se ni nozni prstici ne vide. :odbij:

I ukoliko pokusavas da vrijedjas, vise se potrudi i daj si oduska jer sto god da napises neces bit prijavljen, posto si nebitan.



hellas, gdje ste, vidite u kom neocekivanom smjeru tema skrenu. :/
Korisnikov avatar
By Hitsugaya
#2642525
kad vec nema nikog da postuje novu, evo pogadjajte

Slika
Korisnikov avatar
By Hitsugaya
#2642543
actually, zoran52, ali svakako si bio blizu. :lol:

---

preseks fotka BUT, no friggin idea kog si imao na umu. jedva cekam da saznm
  • 1
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 51
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!