Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Moderatori: IriS, Moderators

Korisnikov avatar
By Misfit
#2383449
svakoga dana, u svakom pogledu sve...

deremrokamguzimdrobimdrobim
#2383536
"Izvinite, moram da vam ispricam samo jos ovo... Sinoc me pratio komsija kuci..ijao znate sta sam videla? Ta deca su sigurno bila na nekim drogama. Znate sta su oni radili?" svi se gledamo, misleci da je neka pljacka bila ili tuca... "Dve devojke su...jao boze pa to je strasno...One su bukvalno...znaci samo sto nisu imale odnos, dve devojke su se tako ljubile...mislila sam bukvalno da ce imati odnos tu na sred Cvijiceve ulice! Znate, jedno je to kad gledate na televiziji, ali ovo uzivo...mislim to je stvarno odvratno, stvarno nemam reci. I posle kad sam isla ka Malom mokrom lugu usput videla pljacku. MIslim strasno. Eto tako, to sam htela da vam kazem."
Profesorka sa fakulteta :facepalm:

A mene zanima, ko su te komsinice? :awesome:
Korisnikov avatar
By Madonna
#2383715
ŽARPOŽARPO AAAAAAA AAA AAAAAAAA AA :sirena:
Korisnikov avatar
By Madonna
#2383786
ne idi previsoko pući ćeš k'o balon
By Kragi
#2383890
o jebo vas otac nadjite drugu zanimaciju
Korisnikov avatar
By Madonna
#2383969
ovaj slika tange ova se malo zbunila vuajoj blama
Korisnikov avatar
By constantine
#2384007
I hate the world today
You're so good to me
I know but I can't change
Tried to tell you
But you look at me like maybe
I'm an angel underneath
Innocent and sweet
Yesterday I cried
Must have been relieved to see
The softer side
I can understand how you'd be so confused
I don't envy you
I'm a little bit of everything
All rolled into one
#2384156
DOK IH VI HRANITE VIRTUELNIM MAFINIMA MI IH HRANIMO REALNIM ČELICNIM MAFINIMA I GOVNIMA
u velikom sam govnu i jedva čekam da dođem u vašington i da slušam milana stankovića & znala sam da si mu pipnula kurac
Dante ZIVOT DA STANE NE SME. moramo da istetetoviramo na sise 'energia' ++++++
NEKO Mi JE UVRACHAO INTERNET. ne mogu da odgledam klipove. ni da učim. sutra će kisa. pijemo kod mene na hodniku pa idemo da igramo uz shipku +IMABOGA+ kolko je tužna ova skarlet johanson jebote. SVI SMO MI POMALO ZAKOPANA KUČKA DANTE slusam muziku za debile i mnogo sam gladna i nesrecna cimerka slusa orijentalnu muziku. jebote ovo je kao turska litugrija i ja nemam burek. molim te cuvaj snage za sutra uvece+ moram sad da ucim zaduzhbine nemanjica++++++++nabavila sam bugarski turbo folk VRISKALA KAO DA JE U GRAD DOSHAO +CHOLA+
#2384184
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2384156#p2384156]Dante napisao:[/url]DOK IH VI HRANITE VIRTUELNIM MAFINIMA MI IH HRANIMO REALNIM ČELICNIM MAFINIMA I GOVNIMA
u velikom sam govnu i jedva čekam da dođem u vašington i da slušam milana stankovića & znala sam da si mu pipnula kurac
Dante ZIVOT DA STANE NE SME. moramo da istetetoviramo na sise 'energia' ++++++
NEKO Mi JE UVRACHAO INTERNET. ne mogu da odgledam klipove. ni da učim. sutra će kisa. pijemo kod mene na hodniku pa idemo da igramo uz shipku +IMABOGA+ kolko je tužna ova skarlet johanson jebote. SVI SMO MI POMALO ZAKOPANA KUČKA DANTE slusam muziku za debile i mnogo sam gladna i nesrecna cimerka slusa orijentalnu muziku. jebote ovo je kao turska litugrija i ja nemam burek. molim te cuvaj snage za sutra uvece+ moram sad da ucim zaduzhbine nemanjica++++++++nabavila sam bugarski turbo folk VRISKALA KAO DA JE U GRAD DOSHAO +CHOLA+
NAGLASAK DORIS BIZETIĆ NYGRIN MORA DA PRESTANE, UNOSI U MENE NEMIR
Korisnikov avatar
By el jaguar
#2384200
danas pola godine ....nevjrovatno mi je da te nema !
Korisnikov avatar
By Madonna
#2384219
nema, nemaš izbor, nećeš da znaš o evroviziji? jedino da se zavučeš u neku kućicu na drvetu u sred neke šume dok ne prođe esc buzz
#2384240
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2384184#p2384184]Dante napisao:[/url]
[url=http://www.gay-serbia.com/forum/viewtopic.php?p=2384156#p2384156]Dante napisao:[/url]DOK IH VI HRANITE VIRTUELNIM MAFINIMA MI IH HRANIMO REALNIM ČELICNIM MAFINIMA I GOVNIMA
u velikom sam govnu i jedva čekam da dođem u vašington i da slušam milana stankovića & znala sam da si mu pipnula kurac
Dante ZIVOT DA STANE NE SME. moramo da istetetoviramo na sise 'energia' ++++++
NEKO Mi JE UVRACHAO INTERNET. ne mogu da odgledam klipove. ni da učim. sutra će kisa. pijemo kod mene na hodniku pa idemo da igramo uz shipku +IMABOGA+ kolko je tužna ova skarlet johanson jebote. SVI SMO MI POMALO ZAKOPANA KUČKA DANTE slusam muziku za debile i mnogo sam gladna i nesrecna cimerka slusa orijentalnu muziku. jebote ovo je kao turska litugrija i ja nemam burek. molim te cuvaj snage za sutra uvece+ moram sad da ucim zaduzhbine nemanjica++++++++nabavila sam bugarski turbo folk VRISKALA KAO DA JE U GRAD DOSHAO +CHOLA+
NAGLASAK DORIS BIZETIĆ NYGRIN MORA DA PRESTANE, UNOSI U MENE NEMIR
NEMOJ DA BESNIŠ PRALA SAM TEPIXE @ GLAVNA TEMA GRADA

NEVERIZZA U SHAUTBOGZU
  • 1
  • 106
  • 107
  • 108
  • 109
  • 110
  • 1035
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!