Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Aktuelnosti javnog zivota

Moderatori: Stripi, Moderators

#2153369
Prof. dr Slavica Đukić-Dejanović kao psihoterapeut za gej muškarce

Slika

Drop-in centar Kragujevac obevestio je sve zainteresovane korisnike da će prof. dr Slavica Đukić-Dejanović obavljati usluge besplatnog i anonimnog psihosocijalnog savetovanja namenjenog muškarcima koji imaju seksulne odnose sa muškarcima u prostorijama ovog Centra. Angažman aktuelne predsednice parlamenta postaće redovna aktivnost u Drop-in centru Kragujevac.

Svi zainteresovani korisnici Centra obaveštavaju se da kontaktiraju kancelariju drop-in centra na broj telefona 062.886.28.25 kako bi na vreme zakazali termin razgovora sa psihoterapeutom. Naredni termin predviđen za psihosocijalnu podršku biće petak, 4. mart od 18h do 20h.

Inače, prof. dr Slavica Đukić Dejanović, aktuelna predsednica Narodne skupštine Republike Srbije, redovna je profesorka na medicinskom fakultetu u Kragujevcu. Od 1982. godine, u nastavi je na predmetu „Psihijatrija“ na ovom fakultetu, a sada i profesor etike, veštine i komunikacije. Bila je najmlađa žena doktor medicinskih nauka u Šumadiji. Osnivač dnevne Psihijatrijske bolnice, potpredsednik Psihijatrijske sekcije Srbije u dva mandata, član Predsedništva Psihijatrijske sekcije Jugoslavije. Trenutno je jedini redovni profesor i šef Katedre za psihijatriju, kao i prodekan za međunarodnu suradnju Medicinskog fakulteta u Kragujevcu. Autor je sedam knjiga, dva udžbenika za studente redovne nastave i jedan je od autora tri udžbenika za studente posle diplomske nastave. Autor je i koautor preko 200 naučnih i stručnih radova.
Korisnikov avatar
By erkondisn
#2153371
totalno mogu zamisliti ministra rvackoga Milinovica u istoj ulozi :krezavi:
Korisnikov avatar
By horus.
#2153374
bouze, ova zena sve vise lici na denijevu teta dacu... :iskolacen:

e da, yay... valjda... :neznam:
Korisnikov avatar
By Delete
#2153383
Jos jedna potvrda uticajnog gej lobija u Srbiji... :yay:
Korisnikov avatar
By Galadriel
#2153442
Ona da je neki psihijatar ne bi se bavila politikom. :prst:
Korisnikov avatar
By Srklet
#2153458
Originally posted by Galadriel

Ona da je neki psihijatar ne bi se bavila politikom. :prst:
nemoj tako, sjetimo se koliko su psihijatri i psiholozi dali srpskoj politici: jovan raskovic, radovan karadjic, boris tadic... :perezube:
Korisnikov avatar
By Galadriel
#2153511
Originally posted by Delete

Jos jedna potvrda uticajnog gej lobija u Srbiji... :yay:
Super baš odlično, umesto gej brakova, dobili smo uput za psihoterapiju. :gol: I to za dž, hajde da mučemo kao telad od razneženosti. :sekirica:
Korisnikov avatar
By *deni*
#2153682
Nosim se mišlju da se prijavim za psiho savetovanje, jer imam žarku želju da se upoznam sa ovom ljupkom damom.
:sweet:
Korisnikov avatar
By Mars
#2153735
Una grande farsa.

Al ajde...
Korisnikov avatar
By pochi
#2153744
a zasto samo za muskarce?:kosa:
Korisnikov avatar
By Insorcer
#2153749
Podržavam ideju da savetovanja konačno vrše osobe za najvišim stepenom akademskog obrazovanja. U stručnost gospodje Djukić-Dejanović ni najmanje ne sumnjam.
Slavka rules!
Korisnikov avatar
By Dina
#2153769
:klap:

Mislim da je ova vest povoljna za javno mnenje tj poboljsavanje odnosa prema lgbt osobama :)
Korisnikov avatar
By bern
#2153775
Originally posted by Siguran puls Mladih

obavljati usluge besplatnog i anonimnog psihosocijalnog savetovanja namenjenog muškarcima koji imaju seksulne odnose sa muškarcima u prostorijama ovog Centra.
Volim administrativni jezik u službi humanosti, potovo kad je ovako precizan.

"Obavljati usluge savjetovanja" - krajnje ljupko;

"muškarcima koji imaju seksulne odnose sa muškarcima" - precizna i sveobuhvatna birokratska definicija gay osobe (u prevodu na narodni jezik: "muškarci koji tpaju jedan drugome");

"u prostorijama Centra" - da li će muškarci na kojima će se "vršiti uluge" "imati odnos" u Centru, a nad njima će stajati cinjenjena psihijatrica?

"Gay muškarci imaju priliku da se u vezi sa pshihičkim i socijalnim temama i problemima posjavjetuju sa psihijatricom (...) u prostorijama našeg Centra" - ovoako nešto očito zvuči suviše obično... a spominje se i riječ GAY.
Korisnikov avatar
By kyrgyz
#2153796
Da je srece da svaki Drop-in centar u Srbiji ima psihijatra koji ce resavati zivotne i socijalne probleme korisnika, a ne tamo da ljudima pomazu neki "KOL OPERATERI" sa jedva zavrsenom srednjom skolom i sopstvenim nesredjenim zivotima.
By Hans
#2153801
A zašto ja moram na savetovanje kod psihoterapeuta ako imam seks sa muškarcima? Imam seks sa njima ceo život i hrabro ih i dalje gledam u oči. :lol:
Korisnikov avatar
By Ferdie
#2153854
:lol: :lol:

Možda leči i seksom, ne samo savetovanjem... :lol:

Kad je čovek vidi, može samo još više da bude gej...
Korisnikov avatar
By Wilhelmina
#2153866
Originally posted by Mars
Originally posted by pochi

a zasto samo za muskarce? :kosa:
Ja mislim zato što je Boris Milićević muško. I sad im je to jedini model homoseksualnosti.
:hail2:


No, zelim da neko doradi ovaj smajli: :psiholog: ali da psiholog vise lici na Slavku. Znaci, bez naocara, sa divnom, poludugom kosom sa zutim i namrandzastim pramenovima. Pliiiiiiz!
Korisnikov avatar
By Ferdie
#2153877
Odlično. Zakaži odmah termin. :)
Korisnikov avatar
By crni90
#2153880
Originally posted by Armand

Podržavam ideju da savetovanja konačno vrše osobe za najvišim stepenom akademskog obrazovanja. U stručnost gospodje Djukić-Dejanović ni najmanje ne sumnjam.
Slavka rules!
Obaška što je četvrta najmoćnija osoba u Srbiji:

1. Tadić
2. Mišković
3. Đilas
$. SĐD - Sarmica :D
Korisnikov avatar
By Ferdie
#2153882
Originally posted by Dina

:klap:

Mislim da je ova vest povoljna za javno mnenje tj poboljsavanje odnosa prema lgbt osobama :)
Ma kako da ne...Ovim putem vam samo pristojno kažu da ste zaista bolesni i da vam treba lečenje.
Korisnikov avatar
By V25
#2153887
Slatka je ona meni. Mislim kako da je ne obožavam posle onog: "Pitaj sebe, kad ti je tako lepo u seksualnom životu, da li to radiš na onaj način kako bi se dopalo tvojoj mami?". Carica!
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!