Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Metafizika, transcedencija, paralelni svetovi, mitovi, legende...

Moderatori: KorvinOdAmbera, Moderators

Korisnikov avatar
By bothways
#1541852
Samo zato sto znam kako se covek zove, ne znaci da ga "pratim". ;)
By Cripton
#1541879
does it matter? postoji neka određena dob nakon koje možeš početi živjeti put ratnika?
By Cripton
#1541884
kljucna rijec : bili - ok, sto se desilo?
By Cripton
#1541888
ne znam, osjecam moc tih textova, nesto me vuce u to
By alexandermagic
#1542077
Originally posted by Cripton
ne znam, osjecam moc tih textova, nesto me vuce u to
:blenta:

I mene zanima koliko ti je godina? Nisi zadovoljan svojom svakodnevnicom pa bi da je zaobiđeš? Svjestan si da ta staza ne isključuje obrazovanje, karijeru, društvenu odgovornost, pa i porodicu...?

Poznato ti je od čega je Carlos preminuo?Liči li ti to na kraj pravog "ratnika"? :novinar:

* * *

Hajde da te ne demorališem. Pretpostavljam da ti je poznat naslov "Magical Passes: The Practical Wisdom of the Shamans of Ancient Mexico" i da si prakticirao te vježbe?

Kakvi su tvoji utisci i koja serija istih ti najviše odgovara? Efekti?
Pazi šta ćeš odgovoriti. :sweet:
By Cripton
#1542113
19 - ajde izbacite iz sebe onaj poznati govor, samo dajte =) Moja savkodnevnica je ispunjena ''ezoterijom'' (najodvratniji naziv) vec duže vrijeme i zadovoljan sam. Daleko od toga da isključuje bilo što od onoga što su nas naučili da je ispravno, ali i bez Castanede mi je sve to bilo smiješno, ali za istinski put ratnika mislim da je i to jedna od neophodnih stvari u nizu. Upravo iz tog razloga sam napravio odmak na neko vrijeme da dovedem ovu stvarnost koliko je moguće u red da kasnije imam background za svaki slucaj, ali sigurno je da nisam zavrsio s Castanedom. A što se tice njegove smrti i one knjige koja navodno otkriva ''pravog'' Castanedu - bolesnog šarlatana - u to ne vjerujem upravo iz razloga što OSJECAM da me privlaci. Svako se nađe u nečemu... Imam srece da poznajem krug ljudi koji su puno iskusniji od mene i među kojima je istinski učitelj...

Poznata mi je ta knjiga, naravno. Tu sam i stao na neko vrijeme. Radio sam centar za odluke...


- otvorio sam ovu temu nadajuci se da ce biti drugacija od ostalih foruma na istu temu ali cini se da nece, uvijek ima onih koji jos osjecaju veeliku samovažnost. ako imate bilo kakvih iskustava napišite, predložite, ovo je mjesto za one koji vjeruju a ne za one koji pokušavaju sve ostale uvjeriti da su to 100% bajke.
By alexandermagic
#1542161
Dakle, radio si treću seriju, prvu grupu vježbi. Šta je sa prethodne dvije serije?

You’re not the sharpest crayon in the box, kako se čini i ne želiš razmjenu iskustava sa drugima, već one koji se kao i ti drže svakog slova iz njegovih knjiga.
Well, samo izvoli. Nadam se da u tom krugu ljudi koje navodiš, "učitelj" nije neko tipa "šamana", "dr" Vuka. :lol:

Case closed.
By Cripton
#1542189
upravo o tome i govorim, drago mi je da si popio svu pamet i mudrost ovog svijeta, jbt pa ti sve znaš, koja je tebi svrha? za tebe je definitivno closed.
Korisnikov avatar
By hlaefdige
#1542237
uzivaj ako ti se dopada...




ja ne volim...ali bas....suplje...na vise nacina
Korisnikov avatar
By svejedno
#1542326
Originally posted by hlaefdige
uzivaj ako ti se dopada...




ja ne volim...ali bas....suplje...na vise nacina
blah, i meni..al sam verovatno imao prevelika ocekivanja, a i kasno sam procitao..( posle 19e ,)



..

LM, uzivaj ak' ti prija, svakako.
Korisnikov avatar
By Morgan Le Faye
#1542372
Kada sam bio tvojih godina, možda malo mlađi gutao sam ga. Ali postoje mnogo puteva a njegov put nije za mene, a cenim savet Heliosa da je najbezbedniji put ni na nebu ni na zemlji već između. Jer oni koji se vinu u spiritualnost i odbiju materijalno znaju da polude. Druga krajnost je gora, kada su ljudi slepi i gluvi za realnost, pa se ponašaju poput prasića u blatu, lepo im je u svojoj gluposti. I jedino im je bitno da se prekriju celi blatom te da im drugi prasići zavide.


Na kraju ma kakav da je bio, čak i budala je u stanju mudraca da nauči novim stvarima.

"Većina ljudi celi svoj život provede u jednom snu, neki se u tom snu bave i naukom, a neki čak pišu i knjige."



"Imamo grabljivca koji je došao iz dubine kosmosa i preuzeo vlast nad našim životima. Ljudska bića su njegovi zarobljenici. Grabljivac je naš vladar i gospodar. On nas je učinio poslušnim i bespomoćnim. Ako želimo da se pobunimo on guši našu pobunu, ako želimo da se ponašamo nezavisno on zahteva da to ne činimo. Sve vreme ti o tome govorim na indirektan način, nagoveštavajući ti da nas je nešto zarobilo. Mi smo zaista zatvorenici."

"Oni su preuzeli vlast zato što se nama hrane i oni nas nemilosrdno pritiskaju zato što im služimo kao sredstvo za održavanje života. Kao što mi gajimo kokoške u kokošinjcima, grabljivci gaje nas u ljudskim krletkama. Tako im je hrana uvek na raspolaganju."

"Ne, ne, ne" (Karlos odgovara) "To je apsurdno, don Huane. To što ti kažeš sasvim je monsrouzno. To jednostavno ne može da bude istina, ni za čarobnjake, ni za prosečnog čoveka, ni za koga"

"Zašto?!" mirno upita don Huan. "Zato? Zato što te to ljuti?" Pa nisi još sve čuo. Sačekaj još malo, pa ćeš videti kako ćeš se osećati. Želim da se obratim tvom analitičkom umu. Razmisli za trenutak i reci mi kako bi objasnio protivrečnost između inteligencije čoveka-inženjera i gluposti njegovog sistema verovanja, ili gluposti njegovog kontradiktornog ponašanja. Šamani veruju da su nam grabljivci dali naš sistem verovanja, naše predstave o dobru i zlu, da su oni postavili naša društvena pravila. Oni su ti koji su stvorili naše nade i iščekivanja, snove o uspehu ili promašaju. Oni su nam dali lakomost, pohlepu i kukavičluk. Grabljivci su ti koji čine da budemo samozadovoljni, da se ponašamo šablonski i da budemo egomanijaci."

"Ali kako oni to mogu da rade, don Huane?" (Karlos pita) "Da li nam oni to šapuću na uho dok spavamo?"

"Ne, ne rade oni tako. To je idiotski! Oni su daleko efikasniji i organizovaniji. Da bi nas držali u poslušnosti i poniznosti, krotke i slabe, grabljivci izvode čudesan manevar, izvanredan, naravno, s tačke gledišta stratega koji se bori, a jeziv za one koji zbog njega stradaju. Oni nam daju svoj um! Da li me čuješ? Grabljivci nam daju svoj um, koji postaje naš um. Um grabljivca je barokni, kontradiktoran, mrzovoljan, pun straha da svakog trenutka može biti otkriven."

Totalno se slažem s citatima. :serlok:
By whacked
#2856870
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Swap-in out addons, use only what you really need!